Bernstein 6012811029 SEM2-U1Z lankový spínač 240 V/AC 10 A kladka s osou bez aretace IP65 1 ks
Kód: C1164790
Výrobce: Bernstein
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 382,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Vnější šířka | 40 mm |
| Krytí | IP65 |
| Připojení (součástky) | šroubovací |
| Typ kontaktu | 1 rozpínací kontakt · 1 spínací kontakt |
| Materiál | hliník · litina |
| Typ sepnutí | kladka s osou |
| Funkce (přepínač/tlačítko) | bez aretace |
| Rozměry závitu | M20 |
| Typ (výrobce) | SEM2-U1Z |
| Spínací proud (max.) | 10 A |
| Spínací napětí | 240 V/AC |
| Teplota (max.) | +80 °C |
| Teplota (min.) | -30 °C |
| Kategorie produktu | lankový spínač |
