C & K Switches CRD10RM0AB kódovací přepínač BCD Počet pozic přepínače 10 1 ks Tube
Kód: C2581747
Výrobce: C & K Switches
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 299,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Rotary Coded Switch, 10 Positions, Binary Coded Decimal, Latched, 0.02A, 20VDC, 6 PCB Hole Cnt, Solder Terminal, Flush, Screwdriver Slot Actuator, Through Hole-right Angle
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Process sealed – withstands soldering and cleaningCompact size saves space – 36% smaller than traditional 10mm DIPAddress switching applicationsData storage devicesInstrumentation
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Vnější výška | 10.51 mm |
| Počet pozic přepínače | 10 |
| Kódování | BCD |
| Typ balení součástek | Tube |
| Typ (výrobce) | CRD10RM0AB |
| Rastr (rozteč) | 2.54 mm |
| Spínací napětí (max.) | 20 V DC/AC |
| Spínací výkon (max.) | 0.4 VA |
| Životnost (elektrická) | 20 000 |
| Materiál kontaktu | pozlacená měď |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | kódovací přepínač |
