Mentor 2271.4009, 2271.4009 krytka tlačítka, 1 ks
Kód: C705257
Výrobce: Mentor
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 63,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tato syntéza konstrukčních prvků zajišťuje homogenní osvětlení dotykové plochy. Vlastní popisek pomocí vkládací fólie kterou lze libovolně potisknout. Potištěná fólie se vloží mezi přední a zadní kryt a bude tak chráněna před odřením a vnějšími vlivy.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 15 x 15 x 12.8 mm |
| Barva | bílá (difuzní) |
| Vnější výška | 12.8 mm |
| Vnější délka | 15 mm |
| Vnější šířka | 15 mm |
| Vhodný pro | MENTOR 1254 a OMRON B3FS-1052 |
| Typ osvětlení | celoplošné podsvícení |
| Potisk (motiv) | žádný |
| Typ (výrobce) | 2271.4009 |
| Provedení | krytka tlačítka |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | krytka tlačítka |
