TRU COMPONENTS TC-LAS1-A22Y-01TSB, TC-7494448 nouzový vypínač, 250 V/AC, 1 rozpínací kontakt, 1 ks
Kód: C1873612
Výrobce: TRU COMPONENTS
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 436,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | červená |
| Krytí | IP65 |
| Připojení (součástky) | pájecí očka |
| Typ kontaktu | 1 rozpínací kontakt |
| Potisk (motiv) | označení šipkami |
| Funkce (přepínač/tlačítko) | s aretací |
| Typ odblokování | otočení |
| Typ (výrobce) | TC-LAS1-A22Y-01TSB |
| Průměr tlačítka | 33 mm |
| Montážní průměr | 22 mm |
| Spínací proud (max.) | 3 A |
| Spínací napětí | 250 V/AC |
| Materiál kontaktu | slitina stříbra |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +55 °C |
| Teplota (min.) | -25 °C |
| Kategorie produktu | nouzový vypínač |


