TRU COMPONENTS Y090, TC-9219028 nouzový vypínač, 1 rozpínací kontakt, 1 ks
Kód: C2304757
Výrobce: TRU COMPONENTS
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 178,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø) 40 mm |
| Vnější Ø | 40 mm |
| Krytí | IP40 |
| Typ kontaktu | 1 rozpínací kontakt |
| Typ osvětlení | žádné |
| Potisk (motiv) | nouzové STOP |
| Funkce (přepínač/tlačítko) | bez aretace |
| Typ odblokování | otočení |
| Typ (výrobce) | Y090 |
| Montážní průměr | 22 mm |
| Spínací proud (max.) | 5 A |
| Teplota (max.) | +55 °C |
| Teplota (min.) | -25 °C |
| Typ obalu | Obal neobsahující plasty |
| Kategorie produktu | nouzový vypínač |


