Idec YW1B-V4E02R, YW1B-V4E02R nouzový vypínač, 250 V, 2 rozpínací kontakty, 1 ks
Kód: C2544512
Výrobce: Idec
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 419,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Ergonomický nouzový vypínač, který je certifikován podle nejvyšších bezpečnostních norem: UL 508, CSA 22.2 a EN 60947-5-5. Pro výřez panelu o průměru 22 mm. Jednoduchá montáž a obsluha.Průmyslová oblastStiskněte k zajištění, tahání nebo otočení
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø) 40 mm |
| Vnější Ø | 40 mm |
| Krytí | IP65 |
| Připojení (součástky) | šroubová svorka |
| Typ kontaktu | 2 rozpínací kontakty |
| Funkce (přepínač/tlačítko) | s aretací |
| Typ (výrobce) | YW1B-V4E02R |
| Montážní průměr | 22 mm |
| Spínací proud (max.) | 3 A |
| Spínací napětí | 250 V |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +60 °C |
| Teplota (min.) | -25 °C |
| Kategorie produktu | nouzový vypínač |
