RAFI 1.20.126.101/9000 spínací prvek 1 rozpínací kontakt 35 V 1 ks
Kód: C3059561
Výrobce: RAFI
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 163,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 19.7 x 18.6 x 30.65 mm |
| Vnější výška | 30.65 mm |
| Vnější délka | 19.7 mm |
| Vnější šířka | 18.6 mm |
| Připojení (součástky) | plochý konektor 2,8 mm |
| Typ kontaktu | 1 rozpínací kontakt |
| Typ (výrobce) | 1.20.126.101/9000 |
| Montážní hloubka | 27 mm |
| Spínací proud (max.) | 0.1 A |
| Spínací napětí | 35 V |
| Materiál kontaktu | zlato |
| Kategorie produktu | spínací prvek |
