TRU COMPONENTS TC-10344016 S2PRS-P1R tlačítko čtvercový tvar červená 1 ks
Kód: C2586004
Výrobce: TRU COMPONENTS
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 110,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 48.1 x 30.4 x 35.8 mm |
| Barva | červená |
| Vnější výška | 35.8 mm |
| Vnější délka | 48.1 mm |
| Vnější šířka | 30.4 mm |
| Připojení (součástky) | externí kontaktní prvek |
| Vlastnosti přepínače/tlačítka | čtvercový tvar |
| Funkce (přepínač/tlačítko) | bez aretace |
| Typ (výrobce) | S2PRS-P1R |
| Montážní průměr | 22 mm |
| Montážní rozměry | 22.5 mm |
| Teplota (max.) | 55 °C |
| Teplota (min.) | -15 °C |
| Hmotnost | 15.5 g |
| Kategorie produktu | tlačítko |

