Schneider Electric ZB4BA9 Harmony ZB4BA9 tlačítko 1 tlačítko různé barvy tříděné stisknutí 1 ks
Kód: C448159
Výrobce: Schneider Electric
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 252,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 29 x 29 x 28 mm |
| Barva | různé barvy tříděné |
| Rozměr, hloubka | 28 mm |
| Vnější výška | 29 mm |
| Vnější šířka | 29 mm |
| Krytí | IP66 · IP66 · IP67 · IP69 · IP69K |
| Připojení (součástky) | externí kontaktní prvek |
| Typ osvětlení | žádné |
| Potisk (motiv) | žádný |
| Typ sepnutí | 1 tlačítko |
| Funkce (přepínač/tlačítko) | bez aretace |
| Typ odblokování | stisknutí |
| Typ (výrobce) | Harmony ZB4BA9 |
| Provedení | Univerzální, 6barevné tlačítkové štítky |
| Montážní průměr | 22.5 mm |
| Forma, tvar (typ) | Kulaté |
| Teplota (max.) | +70 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Kategorie produktu | tlačítko |
