BACO 223921 L21MA01 tlačítko volby plastový přední prstenec, pochromované provedení černá 2 x 45 ° 1 ks
Kód: C629874
Výrobce: BACO
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 335,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
BACO, modulární systém signalizačních zařízení s ochranou IK05 proti mechanickému poškození. Kompletní jednotka se skládá z následujících prvků:
Tlačítko: ploché / velmi ploché / otočný spínač / dvojité tlačítko,
Adaptér 1, 3 nebo 5násobný,
Kontaktní prvek, rozpínač nebo spínač
Vybavení
Rozsah dodávky
- Přední prvek s upevňovací maticí.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x v) 29.9 mm x 23 mm |
| Barva | černá |
| Vnější Ø | 29.9 mm |
| Vnější výška | 23 mm |
| Krytí | IP69K |
| Připojení (součástky) | externí kontaktní prvek |
| Typ osvětlení | žádné |
| Potisk (motiv) | žádný |
| Vlastnosti přepínače/tlačítka | plastový přední prstenec · pochromované provedení |
| Funkce (přepínač/tlačítko) | s aretací |
| Spínací úhel | 2 x 45 ° |
| Typ (výrobce) | L21MA01 |
| Montážní průměr | 22.3 mm |
| Kategorie produktu | tlačítko volby |

