BACO 223882 L22ED01 kulové tlačítko plastový přední prstenec, černé provedení červená otočení 1 ks
Kód: C708583
Výrobce: BACO
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 394,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x v) 40 mm x 25.7 mm |
| Barva | červená |
| Vnější Ø | 40 mm |
| Vnější výška | 25.7 mm |
| Krytí | IP69K |
| Připojení (součástky) | externí kontaktní prvek |
| Typ osvětlení | žádné |
| Potisk (motiv) | žádný |
| Vlastnosti přepínače/tlačítka | plastový přední prstenec · černé provedení |
| Funkce (přepínač/tlačítko) | s aretací |
| Typ odblokování | otočení |
| Typ (výrobce) | L22ED01 |
| Montážní průměr | 22.3 mm |
| Kategorie produktu | kulové tlačítko |

