interBär, 4011644004923 tlačítkový spínač, 11 mm, 250 V/AC, 6 A, 1 ks
Kód: C172460
Výrobce: interBär
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 136,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Při popisu spínacích poloh udává hodnota v závorce to, že se jedná o funkci stisku.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 27 x 16 x 29.7 mm |
| Barva pouzdro/knoflík | bílá |
| Vnější výška | 29.7 mm |
| Vnější délka | 27 mm |
| Vnější šířka | 16 mm |
| Připojení (součástky) | šroubovací |
| Typ kontaktu | 1 rozpínací kontakt |
| Typ osvětlení | žádné |
| Vlastnosti přepínače/tlačítka | vystouplý hmatník |
| Funkce (přepínač/tlačítko) | s aretací |
| Přepínací pozice | 1x zap/vyp |
| Typ (výrobce) | 4011644004923 |
| Montážní průměr | 11 mm |
| Tloušťka montážní desky (max.) | 10 mm |
| Spínací proud indukční | 2 A |
| Spínací proud (max.) | 6 A |
| Spínací napětí | 250 V/AC |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +85 °C |
| Kategorie produktu | tlačítkový spínač |
