Dino Lite digitální mikroskop Digitální zvětšení (max.): 220 x
Kód: C1642364
Výrobce: Dino Lite
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 28 307,- Kč s DPH
Popis
Použití s nejnovějšími, inovativními optika, zcela nový 5 megapixelový senzor a více speciální vlastnosti jako flexibilní LED Control (FLC61), Automatic Magnification Reading (AMR) a pouzdro je dino-lite NA7515MZT vytvoříte nádherný technologie a nejlepší volbou pro náročné profesionály. Dino-lite NA7515MZT nabízí vynikající kvalitu obrazu a reprodukci barev v odolném, kompaktní a atraktivní pouzdro. Na75 15 MZT je součástí Dino-Lite univerzální a díky svým standardním pracovní vzdálenost a zvětšení v rozsahu 20 - 220x, vhodný pro širokou škálu aplikací. Díky vestavěnému polarizačního filtru je tento model ideální pro práci s lesklými nebo reflexních objektů jako kovy, plasty, sklo, šperky, elektronika, atd. AMR-funkčnost je velmi důležité, pokud měřicí funkce často používá.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 5 megapixelový senzor edge
Vyměnitelný přední kryt
Software pro Windows
Vlastnosti
- Hliníkové pouzdro
- 8 bílých LED
- Polarizační filtr
- Rozsáhlé funkce měření
- ESD bezpečné.
| Technické parametry | |
| Vnější délka | 105 mm |
| Digitální zvětšení (max.) | 220 x |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Typ (výrobce) | AM7515MZT |
| Pracovní vzdálenost | 60.2 mm |
| Pracovní vzdálenost (min.) | 11.9 mm |
| Provozní napětí | USB |
| Hmotnost | 125 g |
| Kategorie produktu | digitální mikroskop |
