ICH ABVM08S/9 kulový kohout bistabilní 0 do 10 bar
Kód: C1911396
Výrobce: ICH
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 321,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 38 x 95 x 81 mm |
| Připojení | 1" |
| Rozměr, hloubka | 81 mm |
| Vnější výška | 95 mm |
| Vnější šířka | 38 mm |
| Rozsah provozního tlaku | 0 do 10 bar |
| Číslo výrobce | ABVM08S/9 |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Provozní tlak (max.) | 10 bar |
| Provozní tlak (min.) | 0 bar |
| Provozní teplota (max.) | 50 °C |
| Provozní teplota (min.) | -15 °C |
| Provozní teplota (rozsah) | -15 do 50 °C |
| Kategorie produktu | kulový kohout bistabilní |
