IMI NORGREN tlakový spínač 0881460000000000 1 ks
Kód: C3296482
Výrobce: IMI NORGREN
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 184,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
18D elektromechanický tlakový spínač
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 30 x 72 x 50 mm |
| Vnější výška | 50 mm |
| Vnější délka | 30 mm |
| Vnější šířka | 72 mm |
| Krytí | IP67 |
| Materiál | hliník · plast |
| Číslo výrobce | 0881460000000000 |
| Typ (výrobce) | 0881460000000000 |
| Provozní napětí | 30 V |
| Provozní teplota (max.) | +80 °C |
| Provozní teplota (min.) | 0 °C |
| Kategorie produktu | tlakový spínač |
