IMI NORGREN tlakový spínač 0881400000000000 1 do 16 bar 1 měnič 1 ks
Kód: C581685
Výrobce: IMI NORGREN
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 524,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Druh kontaktu (pneumatický systém) | 1 měnič |
| Číslo výrobce | 0881400000000000 |
| Typ (výrobce) | 0881400000000000 |
| Provedení | Přírub.proved. pro jedn. údržby EXCELON® |
| Spínací tlak (rozsah) | 1 do 16 bar |
| Rozsah spínacího tlaku (max.) | 16 bar |
| Rozsah spínacího tlaku (min.) | 1 bar |
| Kategorie produktu | tlakový spínač |

