IMI NORGREN manometr 18-015-877 0 do 10 bar 1 ks
Kód: C3292541
Výrobce: IMI NORGREN
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 087,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Úprava stlačeného vzduchu 18-015-877 manometr
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 60.5 x 42.5 x 42 mm |
| Vnější výška | 42 mm |
| Vnější délka | 60.5 mm |
| Vnější šířka | 42.5 mm |
| Rozsah provozního tlaku | 0 do 10 bar |
| Číslo výrobce | 18-015-877 |
| Provozní tlak (max.) | 10 bar |
| Provozní tlak (min.) | 0 bar |
| Provozní teplota (max.) | +65 °C |
| Provozní teplota (min.) | -20 °C |
| Kategorie produktu | manometr |
