IMI NORGREN BL84-425G jednotka údržby
Kód: C3293038
Výrobce: IMI NORGREN
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 854,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Servisní jednotky Excelon Plus, G1/2", automatické vyprazdňování, bez uzavíracího ventilu, s úhlem Bef
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 88 x 140 x 301 mm |
| Vnější výška | 301 mm |
| Vnější délka | 88 mm |
| Vnější šířka | 140 mm |
| Číslo výrobce | BL84-425G |
| Typ (výrobce) | BL84-425G |
| Provozní teplota (max.) | +50 °C |
| Provozní teplota (min.) | -20 °C |
| Kategorie produktu | jednotka údržby |
