IMI NORGREN 602112168 kulový kohout Vnitřní závit: Rp 3/4 0.4 do 40 bar 1 ks
Kód: C3296740
Výrobce: IMI NORGREN
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 698,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Ventil 602112168 60 řady kulovité ocele
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Vnější Ø | 20 mm |
| Vnější výška | 66 mm |
| Vnější délka | 142.5 mm |
| Vnější šířka | 38 mm |
| Rozsah provozního tlaku | 0.4 do 40 bar |
| Vnitřní závit | Rp 3/4" |
| Provozní medium | stlačený vzduch · voda · minerální olej |
| Číslo výrobce | 602112168 |
| Provozní tlak (max.) | 40 bar |
| Provozní tlak (min.) | 0.4 bar |
| Provozní teplota (min.) | -20 °C |
| Provozní teplota (rozsah) | -20 °C (min) |
| Provozní teplota (max.) | +90 °C |
| Provozní teplota (min.) | -15 °C |
| Kategorie produktu | kulový kohout |
