IMI NORGREN 602114438 kulový kohout Vnitřní závit: G3/8 0 do 25 bar 1 ks
Kód: C3296748
Výrobce: IMI NORGREN
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 118,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Ventil 602114438 60 řady kulovité ocele
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Vnější výška | 60 mm |
| Vnější délka | 138 mm |
| Vnější šířka | 28 mm |
| Rozsah provozního tlaku | 0 do 25 bar |
| Vnitřní závit | G3/8" |
| Provozní medium | stlačený vzduch · voda · minerální olej |
| Číslo výrobce | 602114438 |
| Provozní tlak (max.) | 25 bar |
| Provozní tlak (min.) | 0 bar |
| Provozní teplota (min.) | -15 °C |
| Provozní teplota (rozsah) | -15 °C (min) |
| Provozní teplota (max.) | +120 °C |
| Provozní teplota (min.) | -15 °C |
| Kategorie produktu | kulový kohout |
