IMI NORGREN C006A1208 T-Spojka 1 ks
Kód: C3301130
Výrobce: IMI NORGREN
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 199,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Vnější Ø | 7 mm |
| Vnější výška | 20.5 mm |
| Vnější délka | 56 mm |
| Vnější šířka | 34 mm |
| Číslo výrobce | C006A1208 |
| Provozní tlak (max.) | 10 bar |
| Provozní tlak (min.) | -0.9 bar |
| Průměr trubice | 7 mm |
| Teplota přístroje (max.) | 60 °C |
| Teplota přístroje (min.) | 0 °C |
| Provozní teplota (max.) | +60 °C |
| Provozní teplota (min.) | -20 °C |
| Kategorie produktu | T-Spojka |
