ICH 20910 redukční spojka Vnitřní závit 1/2 Vnější závit 3/4 1 ks
Kód: C584850
Výrobce: ICH
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 115,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Vnější závit | 3/4" |
| Vnitřní závit | 1/2" |
| Číslo výrobce | 20910 |
| Materiál | Poniklovaná mosaz |
| Provedení | Válcové |
| Provozní tlak (max.) | 60 bar |
| Provozní médium | Stlačený vzduch |
| Teplota přístroje (max.) | 150 °C |
| Kategorie produktu | redukční spojka |
