Paulmann 94941 ULine Komponenty systému nízkonapěťových popruhů transformátor černá
Kód: C3743127
Výrobce: Paulmann
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 887,- Kč s DPH
Popis
Tento vysoce kvalitní a výkonný síťový zdroj Power LED ULINE Plug-in s 48 v DC a eurozástrčkou nabízí vysokou životnost až 30.000 hodin. Perfektně sladěný s přezkou ULINE je vhodný pro síťový adaptér s 2m dlouhým kabelem, vypínačem a bajonetovým šroubením pro individuální instalaci do max. 60 W. systém pásu ULINE lze nainstalovat pomocí tohoto energeticky úsporného elektronického předřadníku i na místech, kde žádný výstup do stropu, ale pouze zásuvky v blízkosti. Navíc díky funkci Plug & Play je instalace systému velmi snadná i bez technických znalostí. Integrovaná ochrana proti teplotě, přetížení a zkratu zaručuje bezpečné a spolehlivé napájení. Upínací systém ULINE je vhodný pro použití v soukromých, ale i v komerčních prostorách.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Příslušenství k pásovému systému ULINE
Výkonný 48 v DC transformátor s eurozástrčkou a 2 m kabelem
Vhodné pro instalaci do max. 60 W.
Jednoduché Plug & Play řešení se spínačem zapnuto/vypnuto do zásuvky
Integrovaná ochrana proti teplotě, přetížení a zkratu
Dlouhá životnost 30.000 h.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 50 x 100 x 72 mm |
| Životnost | 30 000 h |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 72 mm |
| Vnější výška | 100 mm |
| Vnější šířka | 50 mm |
| Odpovídá výkonu žárovky | 0 W |
| Počet lamp | 0 |
| Počet žárovek | 0 |
| Max. počet lamp | 0 x |
| Životnost | 30 000 |
| Životnost | 30000 h |
| Komponenty systému osvětlení | transformátor |
| Jmenovité napětí | 230 |
| Vnější délka | 72 mm |
| Vnější šířka | 50 mm |
| Vstupní napětí (offset) | 230 V |
| Výstupní napětí (min.) | 48 V |
| Provozní napětí | 230 V |
| Počet svítidel | 0 |
| Délka kabelu | 2 m |
| Doba svícení | 30 000 |
| Třída bezpečnosti | II |
| Napětí | 230 V |
| Kategorie produktu | Komponenty systému nízkonapěťových popruhů |





