Digitus DS-55335 HDMI přepínač LED ukazatel, kovový ukazatel, s dálkovým ovládáním, UHD 7680 x 4320 Pixel
Kód: C3385558
Výrobce: Digitus
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 588,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Digitus® 8K HDMI switch, 4x1 nabízí dodatečné konektory HDMI pro výstupní displej - 4 zdrojů signálu lze připojit přes 1 HDMI konektor na obrazový hranu. Stejně tak lze audio signály oddělit od Toslink nebo 3,5 mm stereo a přehrávat samostatně. Můžete pohodlně přepínat mezi zdroji signálu pomocí dálkového ovládání, přímo na zařízení nebo pomocí automatického rozpoznání.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Pohodlné přepínání mezi 4 zdroji signálu pomocí dálkového ovládání, přímo na zařízení nebo pomocí automatického rozpoznání
Audio Extractor: Toslink / stereo (3,5 mm) - oddělení a oddělené přehrávání zvukového signálu
Přepínač EDID / Management
Max. Rozlišení 8K/60Hz (4:4:4)
Video šířka pásma: 48 Gbit/s
Podporuje vysoký dynamický rozsah (HDR)
Podporuje HDCP 2.3
Podpora CEC (Consumer Electronics Control)
Podporuje technologie Deep Color (36 bitů)
HDMI 2.1
Vlastnosti
- Pohodlné přepínání mezi 4 zdroji signálu pomocí dálkového ovládání, přímo na zařízení nebo pomocí automatického rozpoznání
Audio extraktor: Toslink / stereo (3,5 mm)
Přepínač EDID / Management
Podporuje vysoký dynamický rozsah (HDR)
Podporuje HDCP 2.3
Podpora CEC (Consumer Electronics Control)
Podporuje technologie Deep Color (36 bitů)
HDMI 2.1
Provozní teplota: 0 - 70 °
Spotřeba proudu: Cca 5 W.
Pouzdro: kov
Barva: černá
Rozsah dodávky
- 1x dálkové ovládání (2x baterie AAA, nejsou součástí dodávky)
- 1x napájecí zdroj (5 v / 1 a, 1,2 m) se šroubovacím konektorem
- 1x QIG
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 188 mm |
| Vnější výška | 18 mm |
| Vnější šířka | 71 mm |
| Rozlišení (max.) | 7680 x 4320 Pixel |
| Vlastnosti přepínače/rozbočovače | LED ukazatel · kovový ukazatel · s dálkovým ovládáním · UHD |
| Vstupní rozhraní (počítač/multimedia) | HDMI™ · HDMI® vstup · HDMI® 2.1 · microUSB |
| Výstupní rozhraní (počítač/multimedia) | HDMI™ · HDMI® výstup · HDMI® 2.1 · audio, stereo (jack 3,5 mm) · Toslink |
| Rozlišení (max.): 1920 x 1080 pixel | UHD 8K @ 60 Hz |
| Napájení | přes DC vstup |
| Přepínací funkce | automatika · dálkové ovládání · manuál · tlačítko |
| počet vstupů | 5 x |
| Počet výstupů | 3 x |
| výstupů pro monitory | 1 |
| Hmotnost | 287 g |
| Kategorie produktu | HDMI přepínač |