Aukey bezdrátová indukční nabíječka 15 W MagFusion GameFros LC-G10 Výstup Magnetické připojení
Kód: C3437869
Výrobce: Aukey
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 311,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- 15 W bezdrátová rychlá nabíjení
Sledování povrchové teploty v reálném čase
Velmi tichý ventilátor
Silný aktivní chladící systém.
Kompatibilní s MagSafe
Podporuje všechna zařízení kompatibilní s Qi
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 25.1 x 63 x 63 mm |
| Vnější výška | 63 mm |
| Vnější délka | 25.1 mm |
| Vnější šířka | 63 mm |
| Technologie nabíjení | Qi 2 |
| Vhodné pro (zařízení) | iPhone · Smartphone |
| Vlastnosti napájecích adaptérů | Magnet · bezdrátová nabíječka |
| Nabíjecí proud (max.) | 3 A |
| Výkon (max.) | 15 W |
| Výstup | Magnetické připojení |
| Provozní napětí | USB-C® · 5 V/DC · 9 V/DC |
| Hmotnost | 94 g |
| Kategorie produktu | bezdrátová indukční nabíječka |
