ZENS bezdrátová indukční nabíječka ZEQC01B/00 ZEQC01B/00 černá
Kód: C3462694
Výrobce: ZENS
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 974,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Nabíjecí kompatibilita: Sluchátka, smartphony, chytré hodinky
Typ nabíjení: Uvnitř
Zdroj energie: AC
Černé pouzdro: Zinek
Délka kabelu: 1,5 m
Rychlé nabíjení bez kabelu
65 W
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 1.5 m |
| Rozměry | (š x v x h) 68 x 66 x 175 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 175 mm |
| Vnější výška | 66 mm |
| Vnější šířka | 68 mm |
| Vhodné pro (zařízení) | Smartphone · Tablet · AirPods |
| Materiál | Zinek |
| Výkon (max.) | 65 W |
| Hmotnost | 745 g |
| Qi certifikace ID | 22704 |
| Kategorie produktu | bezdrátová indukční nabíječka |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| AC adaptér | Ano |
| Dodávané kabely | Výkon |
| Typy přiložených koncovek | POČET EU UK US |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Návod na použití | Ano |
| Technologie bezdrátového nabíjení | Qi2 |
| Kompatibilita s MagSafe | Ano |
| Výstupní výkon bezdrátové nabíječky (sluchátka) | 15 W |
| Výstupní výkon bezdrátové nabíječky (chytrý telefon) | 15 W |
| Výstupní výkon bezdrátové nabíječky (chytré hodinky) | 15 W |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Kompatibilní nabíječka | Sluchátka Smartphone Chytré hodinky |
| Typ zdroje | AC |
| Typ nabíječky | Vnitřní |
| Počet současně připojených zařízení | 4 |









