Google bezdrátová indukční nabíječka 25 W GA10043-WW GA10043-WW šedá
Kód: C3489325
Výrobce: Google
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 171,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Kompatibilita nabíjení: Smartphone
Typ nabíjení: Uvnitř
Zdroj energie: USB
Šedá materiál krytu: Hliník, polykarbonát (PC)
Rychlé nabíjení bez kabelu
25 W
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 56 x 5.4 x 56 mm |
| Barva | šedá |
| Rozměr, hloubka | 56 mm |
| Vnější výška | 5.4 mm |
| Vnější šířka | 56 mm |
| Technologie nabíjení | Qi 2.2 |
| Materiál | Hliník, polykarbonát (PC) |
| Výkon (max.) | 25 W |
| Výkon (max.) | 25 W |
| Vhodné pro mobil | Pixel 10, Pixel 10 Pro, Pixel 10 Pro XL and Pixel 10 Pro Fold |
| Hmotnost | 54.5 g |
| Qi certifikace ID | 24272 |
| Kategorie produktu | bezdrátová indukční nabíječka |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Neobsahuje | Plast |
| Technologie bezdrátového nabíjení | Qi2 |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Kompatibilní nabíječka | Smartphone |
| Typ zdroje | USB |
| Typ nabíječky | Vnitřní |
| Počet současně připojených zařízení | 1 |


