Hama bezdrátová indukční nabíječka 15 W 00201735 Výstup Qi standard černá
Kód: C3533572
Výrobce: Hama
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 891,- Kč s DPH
Popis
Bezdrátové nabíjení mobilního telefonu na psacím stole? Ať už v kanceláři, v kanceláři, nebo na komodě apod. dělá nabíječka Qi2 zcela uklizený dojem, a navíc dokáže rychle a přesně nabít svůj mobilní telefon. Trass Kabelchaos, hallo Wireless Charging!
Nabíječka Qi2: Magnetická, přesná, rychlá
Nabíjecí kabel z iPhone se někdy znovu odlepil a pohání se někde kolem rohů, od kterých nepotřebujete nic přichytit? Potom vzpote kolem Qi2! Bezdrátová indukční nabíječka s velmi rychlým nabíjením. Bezdrátové nabíjení s technologií Qi2 je absolutně přesné, protože integrovaný magnetický kroužek nastavuje vaše bezdrátová zařízení pro nabíjení např. Apple Apple iPhone 16 přesně pro optimální výsledek nabíjení. Tak Fast Charge v bezdrátovém provedení!
Induktivní nabíječka na psací stůl
Ať už se jedná o psací stůl v kanceláři nebo doma, ochranné nebo komodu na chodbě, díky elegantnímu hliníkovému pouzdru se bezdrátová nabíječka hodí všude. Zaoblené hliníkové hrany spolu s designem v černé/antracitové barvě působí stylovým dojmem v kanceláři, ale bez působí naléhavě. Aby nebyl narušen pořádek na psacím stole a co., je USB-C zásuvka zapuštěna v nabíječce Qi2, tak není možné vidět konektory USB-C.
Vysokorychlostní k plně nabité baterii
Až 15 W - není-li to číslo domu! Díky bezdrátové rychlonabíjecí Charge je mobilní telefon vždy nabitý a opět připraven k použití pro ten poslední den nebo k řízení rodinného dne. Užitečná při rychlém nabíjení: Nabíječka Qi2 rozpozná model mobilního telefonu a nabíjí jej tak, aby bylo v souladu s maximální rychlostí. Díky tomu má akumulátor ještě dlouho co od was Wireless-Fast-Charge. Pouzdro na mobilní telefony a pouzdra na mobilní telefony mohou zůstat na smartphonu, pokud podporují bezdrátové nabíjení.
Bezdrátové, ale bezpečné nabíjení
Mobilní telefon se může cítit na nabíječce Qi2 absolutně bezpečně, protože jsme zajistili maximální bezpečnost. Při nabíjení není možné, aby byl mobilní telefon chráněn proti přebití, přepětí a zkratu a také rozpoznáním cizího těla. To zaručuje nejvyšší účinnost, kvalitu a bezpečnost v nabíjecím cyklu - a plnou nabíjecí power při o to delší životnosti akumulátoru.
Tento text byl přeložen strojově.
Systémové požadavky
- S bezdrátovou nabíjecí technologií (Wireless Charging) kompatibilní s Qi2 standardem (např. smartphone, AirPods, atd.).
Vybavení
- Kompatibilita nabíjení: Smartphone
Typ nabíjení: Uvnitř
Zdroj energie: USB
Černý materiál krytu: Hliník, kov
Rychlé nabíjení bezdrátové přepětí, ochrana proti přetížení, zkraty
15 W
Rozsah dodávky
- 1 bezdrátová nabíječka Qi2
1 kabel USB-C
Návod k obsluze
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 60 x 12.1 x 60 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 60 mm |
| Vnější výška | 12.1 mm |
| Vnější šířka | 60 mm |
| Technologie nabíjení | Qi 2 |
| Vhodné pro (zařízení) | Smartphone |
| Vlastnosti napájecích adaptérů | bezdrátová nabíječka |
| Materiál | Hliník, kov |
| Nabíjecí proud (max.) | 3 A |
| Výkon (max.) | 15 W |
| Počet nabíjecích kanálů/šachet | 1 |
| Výstup | Qi standard |
| Místo použití | vnitřní · stacionární |
| Výkon (max.) | 15 W |
| Provozní napětí | USB-C® |
| Hmotnost | 88 g |
| Kategorie produktu | bezdrátová indukční nabíječka |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Dodávané kabely | USB typ C |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Výstupní proud (9V) | 2.22 A |
| Výstupní proud (5V) | 3 A |
| Certifikace | Označení CE |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Návod na použití | Ano |
| Technologie bezdrátového nabíjení | Qi2 |
| Kompatibilita s MagSafe | Ano |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Prvky ochrany napájení | Přepětí Přetížení Zkratka |
| Kompatibilní nabíječka | Smartphone |
| Typ zdroje | USB |
| Typ nabíječky | Vnitřní |
| Počet současně připojených zařízení | 1 |









