Hama bezdrátová indukční nabíječka 15 W 201737 00201737 Výstup Qi standard černá
Kód: C3533573
Výrobce: Hama
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 244,- Kč s DPH
Popis
Bezdrátové nabíjení mobilního telefonu na psacím stole? Ať už v kanceláři, v kanceláři, nebo na komodě apod. dělá nabíječka Qi2 zcela uklizený dojem, a navíc dokáže rychle a přesně nabít svůj mobilní telefon. Trass Kabelchaos, hallo Wireless Charging!
Nabíječka Qi2: Magnetická, přesná, rychlá
Nabíjecí kabel z iPhone se někdy opět odhlasoval a pohání se do jakéhokoliv rohu, o kterém nevíte? Potom přejděte na Qi2! Bezdrátová indukční nabíječka s velmi rychlým nabíjením. Bezdrátové nabíjení s technologií Qi2 je absolutně přesné, protože integrovaný magnetický kroužek nastavuje vaše bezdrátová zařízení pro nabíjení např. Apple Apple iPhone 16 přesně pro optimální výsledek nabíjení. Tak Fast Charge v bezdrátovém provedení!
Indukční nabíječka na psací stůl
Ať už se jedná o psací stůl v kanceláři nebo doma, ochranné nebo komodu ve fluře, díky elegantnímu hliníkovému pouzdru se bezdrátová nabíjecí stanice hodí všude. Zaoblené hliníkové hrany spolu s designem v černé/antracitové barvě působí stylovým dojmem v kanceláři, ale bez působí naléhavě. Aby nebyl narušen pořádek na psacím stole a co., je USB-C zásuvka zapuštěna v nabíječce Qi2, tak není možné vidět konektory USB-C. Flexibilní, extrémně ohebný nabíjecí kabel z nylonu podporuje tento vkusný dojem.
Vysokorychlostní k plně nabité baterii
Až 15 W - není-li to číslo domu! Díky bezdrátové rychlonabíjecí Charge je mobilní telefon vždy nabitý a znovu připraven k použití pro ten poslední den nebo k řízení rodinného dne. Užitečná při rychlém nabíjení: Nabíječka Qi2 rozpozná model mobilního telefonu a nabíjí jej tak, aby bylo v souladu s maximální rychlostí. Díky tomu má akumulátor ještě dlouho co od was Wireless-Fast-Charge. Pouzdro na mobilní telefony a pouzdra na mobilní telefony mohou zůstat na smartphonu, pokud podporují bezdrátové nabíjení.
2v1 nabíjecí stanice pro mobilní telefony a zařízení s USB-C.
Nabíječka Qi2 pro mobilní telefon a k tomu ještě USB-C konektor. Můžete tak nabíjet i všechna zařízení, která u vás ještě nejsou jako Power Packs, další mobilní telefony nebo Bluetooth reproduktory s konektorem USB-C. 2v1: Nabíjecí stanice, více zařízení. Na odkládacím prostoru můžete nejen umístit všechno, co was potřebujete v kancelářském každodenním životě, ale postavit např. i vaši dvojtelefon, abyste měli neustále přehled o dění v kanceláři.
Bezdrátové, ale bezpečné nabíjení
Váš mobilní telefon se může na nabíječce Qi2 cítit absolutně bezpečně, protože jsme pro ni zajistili maximální bezpečnost. Při nabíjení není telefon chráněn proti přebití, přepětí a zkratu a také proti rozpoznávání cizích těles. To zaručuje nejvyšší účinnost, kvalitu a bezpečnost v nabíjecím cyklu - a plnou nabíjecí power při o to delší životnosti akumulátoru.
Tento text byl přeložen strojově.
Systémové požadavky
- S bezdrátovou nabíjecí technologií (Wireless Charging) kompatibilní s Qi2 standardem (např. smartphone, AirPods, atd.).
Vybavení
- Bezdrátová, efektivní a bezpečná nabíječka pro rychlé nabíjení s technologií Qi2: Elegantní, indukční nabíječka s technologií Qi2 Wireless Charging s přesným, magnetickým seřizováním - jednoduché umístění a bezdrátové nabíjení všech kompatibilních smartphonů
Wireless Fast Charge: Rychlonabíječka s rychlostí nabíjení až 15 W.
Ve stojanu lze pohodlně ovládat smartphone i během nabíjení, sledovat filmy na šířku i na výšku a vést videozáznam - ideální ideal pro kanceláře a domácí kanceláře
Nabíjení se spustí automaticky po dobití smartphonu
Na konci nabíjení stačí jednoduše vyjmout smartphone z Wireless Charging Pad
Rychlejší a inteligentnější nabíjení: Ochrana proti přebití, přepětí a zkratu a rozpoznání cizího těla pro maximální bezpečnost smartphonu, akumulátoru a nabíječky
Flexibilní nabíjecí kabel: Žádné uzly a extrémně ohebné - s odolným vnějším povrchem z pleteného nylonu
Napájení pomocí zapuštěné zásuvky USB-C, aby nedošlo k nepříjemnému vyčnívám konektoru
Vlastnosti
- Kompatibilita nabíjení: Sluchátka, smartphone
Typ nabíjení: Uvnitř
Zdroj energie: USB
Materiál černé skříňky: Hliník
LED kontrolky
Rychlé nabíjení bezdrátové přepětí, ochrana proti přetížení, zkraty
5 - 15 V / 15 W.
Rozsah dodávky
- 1 bezdrátová nabíječka Qi2
1 kabel USB-C
Návod k obsluze
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 120 x 120 x 150 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 150 mm |
| Vnější výška | 120 mm |
| Vnější šířka | 120 mm |
| Technologie nabíjení | Qi 2 |
| Vhodné pro (zařízení) | Smartphone |
| Vlastnosti napájecích adaptérů | bezdrátová nabíječka |
| Materiál | Hliník |
| Nabíjecí proud (max.) | 3 A |
| Výkon (max.) | 15 W |
| Počet nabíjecích kanálů/šachet | 1 |
| Výstup | Qi standard |
| Místo použití | vnitřní · stacionární |
| Výkon (max.) | 15 W |
| Rozsah vstupního napětí | 5 - 15 V |
| Provozní napětí | USB-C® |
| Vhodné pro | iPhone 17e |
| Hmotnost | 353 g |
| Kategorie produktu | bezdrátová indukční nabíječka |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Dodávané kabely | USB typ C |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Vstupní proud | 3 A |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Návod na použití | Ano |
| Technologie bezdrátového nabíjení | Qi2 |
| Kompatibilita s MagSafe | Ano |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Prvky ochrany napájení | Přepětí Přetížení Zkratka |
| Kompatibilní nabíječka | Sluchátka Smartphone |
| Typ zdroje | USB |
| Typ nabíječky | Vnitřní |















