Hama bezdrátová indukční nabíječka 15 W 201746 00201746 Výstup Qi standard černá
Kód: C3533576
Výrobce: Hama
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 614,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Systémové požadavky
- S bezdrátovou nabíjecí technologií (Wireless Charging) kompatibilní s koncovým zařízením kompatibilním se standardem QI (např. smartphony, AirPods, atd.)
Vybavení
- Rychlé a snadné nabíjení mobilních telefonů podporujících technologii Qi: Jednoduše stačí položit a nabít všechny kompatibilní smartphony bezkabelově díky univerzální technologii Qi-Charge
S bezdrátovou nabíječkou skoncuje obtížné hledání nabíjecího kabelu a změti kabelů
Wireless Fast Charge: Rychlonabíječka s rychlostí nabíjení až 15 W.
Nabíjení se automaticky spustí po umístění smartphonu na nabíjecí stanici Qi
Na konci nabíjení stačí jednoduše vyjmout smartphone z Wireless Charging Pad
Inteligentní nabíjecí technologie: Bezdrátová indukční technologie (univerzální použití s kompatibilními koncovými zařízeními)
Certifikované standardy Qi a interoperabilita: Bezpečnost certifikovaná na QI a kompatibilita při optimální energetické účinnosti při indukčním nabíjení
Inteligentní a bezpečné nabíjení: Ochrana proti přebití, přepětí a zkratu a rozpoznání cizího těla pro maximální bezpečnost smartphonů, akumulátorů a nabíječky
Vše je součástí dodávky: Nabíjecí USB kabel (USB-C na USB-C) pro připojení k napájení proudem nabíječky mobilních telefonů
Protiskluzové pogumované patky pro bezpečné nabíjení
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Kompatibilita nabíjení: Smartphone
Typ nabíjení: Uvnitř
Zdroj energie: AC
Černá
Rychlé nabíjení bezdrátové přepětí, ochrana proti přetížení, zkraty
15 W
Rozsah dodávky
- 1 bezdrátová nabíječka
1x nabíjecí kabel USB-C USB-C, délka 1 m.
Návod k obsluze
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 100 x 7.6 x 100 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 100 mm |
| Vnější výška | 7.6 mm |
| Vnější šířka | 100 mm |
| Technologie nabíjení | Bezdrátové nabíjení Qi |
| Vhodné pro (zařízení) | Smartphone |
| Vlastnosti napájecích adaptérů | bezdrátová nabíječka |
| Výkon (max.) | 15 W |
| Počet nabíjecích kanálů/šachet | 1 |
| Výstup | Qi standard |
| Místo použití | vnitřní · stacionární |
| Vhodné pro | iPhone 17e |
| Hmotnost | 75 g |
| Kategorie produktu | bezdrátová indukční nabíječka |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Dodávané kabely | USB typ C na USB typ C. |
| Technologie bezdrátového nabíjení | Qi |
| Prvky ochrany napájení | Přepětí Přetížení Zkratka |
| Kompatibilní nabíječka | Smartphone |
| Typ zdroje | AC |
| Typ nabíječky | Vnitřní |
| Počet současně připojených zařízení | 1 |





