TP-LINK M7450 Cestovní 4G LTE Wi-Fi hotspot černá, šedá
Kód: C1926742
Výrobce: TP-LINK
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 397,- Kč s DPH
Popis
Rychlý internet vychutnat kdekoliv - pokročilých mobilní LTE Wi-Fi router
Rychlejší internet s rychlostí až 300 Mbit/s
M7450 podporuje LTE A (Cat.6) a používá tomu agregace Carrier. Tato technologie kombinuje od vzdálené LTE frekvence "virtuální" frekvenční pásmo, aby na propustnost dat až 300 Mbit/s. Tak můžete plynulé HD videí, rychlé stahování a plynulé online hraní.
AC1200 Wi-Fi s až 32 zařízení současně
M7450 pracuje s až 867 Mbit/s na 5 GHz a s rychlostí až 300 Mbit/s na 2,4 Ghz. Je schopen se UMTS nebo LTE připojení až 32 WLAN zařízení zároveň (např. přenosné počítače, smartphonu atd.). Tím se stane vaším treuesten společník na cesty a můžete sdílet s přáteli Wi-fi, bez ohledu na to, kde právě jste.
Power pro celý pracovní den
M7450 disponuje kapacitou 3000 m. Díky tomu může až 15 hodin práci nebo nad 900 hodin v pohotovostním režimu. Akumulátor je M7450 lze pomocí micro USB kabelu přes notebook nebo jiné USB nabíječka nabije.
Váš perfektní společník pro každodenní
Díky své elegantní tvar a nízké hmotnosti je M7450 ideální pro soukromé nebo využijte obchodní cestování, outdoorové aktivity a mnoho dalšího.
Moderní displejem a menu
Intuitivní displej M7450 umožňuje snadné sledování vašeho již spotřebované data objemu. S traffic omezení zabraňte, že váš limit překročení a extra zajímavých vlastností. Na displeji vidíte i další užitečné informace, jako např. stav nabíjení akumulátoru, síly signálu, WLAN stav, počet připojených zařízení atd.
Lokální karta microsd
Nyní můžete svou hudbu, fotografie a videa ještě jednodušší. Nastavte volitelné Micro SD karta s kapacitou až 32 GB a nastavte si schválení.
*Micro SD kartu lze zakoupit samostatně
Snadná správa pomocí tpMiFi-App
Pomocí aplikace tpMiFi můžete router M7450 snadno a bez problémů spravovat z libovolného zařízení s operačním systémem iOS či Android. Nastavte si datové limity, sledujte zařízení připojená k vaší síti, posílejte zprávy a ukládejte data na kartu microSD.
Tento text byl přeložen strojově.
Systémové požadavky
- Windows 10/8/7/Vista/XP, Mac OS a Android, iOS a Windows Phone
Vybavení
- Podporuje LTE/Cat6 s přenosovou rychlostí až 300 Mbit/s v sekci Download a rychlostí ukládání 50 Mbit/s.
Přístup k internetu současně až pro 32 zařízení/uživatelů
300 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz a 867 Mbit/s na 5 Ghz
Dobíjecí 3000m 000 mah poskytuje energii až na 15 hodin provoz nezávislý na síti
Slot pro microSD karty s kapacitou až 32 GB
Snadná správa pomocí aplikace tpMiFi
Všechny důležité informace díky displej
Rozsah dodávky
- Mobilní 300Mbit/s Wi-Fi LTE router M7450
- MicroUSB kabel
- Nano na micro SIM adaptéry
- Kapacitou 3000m
- Příručka pro rychlou instalaci
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 112.5 x 16 x 66.5 mm |
| Rozměr, hloubka | 66.5 mm |
| Vnější výška | 16 mm |
| Vnější šířka | 112.5 mm |
| Integrovaný modem | LTE |
| Vhodné pro provoz v režimu Dual Band | 2,4 GHz a 5 GHz |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | microUSB · microSD |
| Standard Wi-Fi | IEEE802.11a · IEEE802.11ac · IEEE802.11n · IEEE802.11b · IEEE802.11g |
| Přenosová rychlost WLAN 2,4 GHz | 300 MBit/s |
| LTE frekvence | 1800 MHz · 2100 MHz · 2600 MHz · 2300 MHz · 1900 MHz · 900 MHz · 850 MHz · 800 MHz |
| LTE rychlost | 300 MBit/s |
| Počet antén | 1 x |
| Frekvence WiFi | 2.4 GHz · 5 GHz |
| WLAN přenosová rychlost 5 GHz | 867 MBit/s |
| Kategorie produktu | Cestovní 4G LTE Wi-Fi hotspot |




