Samsung Galaxy S25 smartphone 256 GB, 15.7 cm (6.2 palec), modrá, Android™ 15, dual SIM
Kód: C3435962
Výrobce: Samsung
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 24 722,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
ZBOŽÍ EU: Nezpůsobilé pro Samsung Samsung Knox nebo Android Zero Touch
Vybavení
Úhlopříčka obrazovky 15.7 cm (6.2 palec)
2340 x 1080 Pixel
Typ procesoru: Qualcomm® Snapdragon
Operační paměť RAM: 12 GB
Kapacita paměti: 256 GB
Rozlišení integrované kamery: 50 Megapixel
Rozlišení fotoaparátu na přední straně: 12 Megapixel
modrá
Android™ 15
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.4 |
| Bluetooth | Ano |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 15.7 cm |
| Rozlišení integrované kamery | 50 Megapixel |
| Barva | modrá |
| Rozměr, hloubka | 7.2 mm |
| Vnější výška | 146.9 mm |
| Vnější šířka | 70.5 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 6.2 palec |
| Rozlišení displeje | 2340 x 1080 Pixel |
| Rozlišení fotoaparátu na přední straně | 12 Megapixel |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | B (A - G) |
| Počet jader procesoru | 8 x |
| Integrovaný GPS přijímač | Ano |
| Integrovaný přijímač GLONASS | Ano |
| Krytí | IP68 |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB-C® · Wi-Fi · Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) · Bluetooth |
| Technika nabíjení (PD) | s USB napájením |
| Vlastnosti mobilního telefonu | Displej Dynamic AMOLED 2X · Sklo Gorilla® Glass Victus® 2 · vyměnitelné aku · Rychlé nabíjení · senzor otisků prstů · rozpoznávání obličejů · s NFC |
| Provedení (branding) | zboží z EU |
| Technologie SIM karet | dual SIM |
| Kapacita paměti | 256 GB |
| Bezdrátový standard | 5G · LTE/4G · UMTS/3G |
| Kapacita akumulátoru | 4000 mAh |
| Nabíjecí výkon (max) | 25 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 10 W |
| Operační systém | Android™ 15 |
| Typ procesoru | Qualcomm® Snapdragon |
| Operační paměť RAM | 12 GB |
| SIM karta | Nano SIM · eSIM |
| Model notebooku | Galaxy S25 |
| Hmotnost | 162 g |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | smartphone |
