Samsung Galaxy A56 5G smartphone 128 GB, 17 cm (6.7 palec), šedá, Android™ 15, dual SIM
Kód: C3435979
Výrobce: Samsung
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 11 318,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
ZBOŽÍ EU: Nezpůsobilé pro Samsung Samsung Knox nebo Android Zero Touch
Vybavení
Úhlopříčka obrazovky 17 cm (6.7 palec)
1080 x 2340 Pixel
Full-HD+
Typ procesoru: Samsung Exynos
2.9 GHz, 2.6 GHz, 1.9 GHz
Operační paměť RAM: 8 GB
Kapacita paměti: 128 GB
Rozlišení integrované kamery: 50 Megapixel, 12 Megapixel, 5 Megapixel
Rozlišení fotoaparátu na přední straně: 12 Megapixel
šedá
Android™ 15
| Technické parametry | |
| Akumulátorová technika | Li-Ion |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 17 cm |
| Rozlišení integrované kamery | 50 Megapixel · 12 Megapixel · 5 Megapixel |
| Barva | šedá |
| Rozměr, hloubka | 7.4 mm |
| Vnější výška | 162.2 mm |
| Vnější šířka | 77.5 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 6.7 palec |
| Rozlišení displeje | 1080 x 2340 Pixel |
| Rozlišení fotoaparátu na přední straně | 12 Megapixel |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | B (A - G) |
| GSM frekvence | 850 MHz · 900 MHz · 1800 MHz · 1900 MHz |
| Počet jader procesoru | 8 x |
| Integrovaný přijímač GLONASS | Ano |
| Krytí | IP67 |
| Frekvence 5 G | 800 MHz · 850 MHz · 900 MHz · 1800 MHz · 2100 MHz · 2300 MHz · 2500 MHz · 2600 MHz · 3500 MHz · 3700 MHz |
| Mód rozlišení displeje | Full-HD+ |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB-C® USB 2.0 · Bluetooth · Wi-Fi 6 (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) |
| Technika nabíjení (PD) | s USB napájením |
| Vlastnosti mobilního telefonu | Obnovovací frekvence 120 Hz · Displej Always-On · Super AMOLED · senzor otisků prstů · Sklo Corning® Gorilla® Glass Victus+™ · s NFC · Rychlé nabíjení · IP67 · prachotěsný · vodotěsný |
| Provedení (branding) | zboží z EU |
| Technologie SIM karet | dual SIM |
| LTE frekvence | 700 MHz · 800 MHz · 850 MHz · 900 MHz · 1500 MHz · 1800 MHz · 1900 MHz · 2100 MHz · 2300 MHz · 2500 MHz · 2600 MHz |
| Kapacita paměti | 128 GB |
| Bezdrátový standard | 5G · LTE/4G · UMTS/3G · GSM/2G |
| NFC (ano/ne) | Ano |
| Kapacita akumulátoru | 5000 mAh |
| Nabíjecí výkon (max) | 45 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 10 W |
| Operační systém | Android™ 15 |
| Frekvence procesoru | 2.9 GHz · 2.6 GHz · 1.9 GHz |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Operační paměť RAM | 8 GB |
| SIM karta | Nano SIM · eSIM |
| Model notebooku | Galaxy A56 (EU) |
| UMTS frekvence | 850 MHz · 900 MHz · 1900 MHz · 2100 MHz |
| Hmotnost | 0.3 kg |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | smartphone |
