Google Pixel 10 256GB Lemongrass smartphone 256 GB, 16 cm (6.3 palec), citronová , Android™ 16, dual SIM
Kód: C3459544
Výrobce: Google
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 33 353,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Zbrusu nový Google Google Pixel 10 v elegantním Lemongoss je nejnovější Business smartphone, který nově definuje hranice produktivity. Google Google vytváří inteligentní, bezpečné a produktivní mobilní zkušenosti s nejlepším Google Google AI
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
Úhlopříčka obrazovky 16 cm (6.3 palec)
3.78 GHz
Operační paměť RAM: 12 GB
Kapacita paměti: 256 GB
Rozlišení integrované kamery: 48 Megapixel
Rozlišení fotoaparátu na přední straně: 10.5 Megapixel
citronová
Android™ 16
| Technické parametry | |
| Akumulátorová technika | Li-Ion |
| Bluetooth | Ano |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 16 cm |
| Rozlišení integrované kamery | 48 Megapixel |
| Barva | citronová |
| Rozměr, hloubka | 8.6 mm |
| Vnější výška | 153 mm |
| Vnější šířka | 72 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 6.3 palec |
| Vlastnosti displeje | OLED |
| Otisk prstů | Ano |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 120 Hz |
| Rozlišení fotoaparátu na přední straně | 10.5 Megapixel |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | B (A - G) |
| Počet jader procesoru | 8 x |
| Integrovaný GPS přijímač | Ano |
| Integrovaný přijímač GLONASS | Ano |
| Krytí | IP68 |
| S podporou HDR | Ano |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB-C® |
| Technika nabíjení (PD) | s USB napájením |
| Technologie SIM karet | dual SIM |
| Materiál | Hliník |
| Kapacita paměti | 256 GB |
| Bezdrátový standard | 5G · LTE/4G |
| NFC (ano/ne) | Ano |
| Kapacita akumulátoru | 4970 mAh |
| Nabíjecí výkon (max) | 45 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 7 W |
| Operační systém | Android™ 16 |
| Frekvence procesoru | 3.78 GHz |
| Operační paměť RAM | 12 GB |
| SIM karta | eSIM · Nano SIM |
| Model notebooku | Pixel 10 |
| Hmotnost | 204 g |
| Kategorie produktu | smartphone |
| Reproduktory | Stereo |
| Rozpoznávání obličejů | Ano |
| Odolnost vůči otiskům prstů | Ano |
| Hloubka barev | 24 Bit |
| GLONASS | Ano |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Automatické ostření | Ano |
| Standardy 4G | LTE |
| Standardy 3G | UMTS |
| Režim portrétu | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Koprocesor | Ano |
| Model koprocesoru | Titan M2 |
| Magnetický senzor | Ano |
| Počet barev displeje | 16 milionů barev |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| GPS | Ano |
| Noční režim | Ano |
| Typ zadní kamery | Trojitá kamera |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 13 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1.7 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2.2 |
| Číslo apertury přední kamery | 2.2 |
| MIMO | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Časosběrný režim | Ano |
| Typ přední kamery | Samostatná kamera |
| Galileo | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| Typ skla displeje | Corning Glass |
| Klíč na SIM kartu | Ano |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 10.8 MP |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 3.1 |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Verze Gorilla Glass | Sklo Gorilla Glass Victus 2 |
| Zorné pole zadní kamery | 82 ° |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 120 ° |
| Zorné pole přední kamery | 95 ° |
| Velikost senzoru zadní kamery | 1.2" |
| Velikost senzoru druhé zadní kamery | 1/3.1" |
| Panorama | Ano |
| Zorné pole třetího zadního fotoaparátu | 23 ° |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| NavIC | Ano |
| Velikost snímače třetího zadního fotoaparátu | 1/3.2" |
| Makrofotografie | Ano |
| Audio zoom | Ano |
| Tísňové volání SOS (satelit) | Ano |
| Standard 5G | Bod odůvodnění |
| Prostorový zvuk | Ano |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Redukce šumu větru | Ano |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Média pro přehrávání | AV1 AVC H. 264 H.265 HEVC VP9 |
| Počet mikrofonů | 3 |
| Platforma | Android |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 240 fps |
| Barometr | Ano |
| Kapacita paměti RAM | 12 GB |
| Druh stabilizátoru obrazu | Elektronická stabilizace obrazu (EIS) Optical Image stability (OIS) |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850,900,1800,1900 MHz |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Režimy nahrávání videa | 1080p |
| Akcelerometr | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Podpora Google aplikací | Google Cast |