Volla Phone X23 outdoorový smartphone 128 GB, 15.5 cm (6.1 palec), černá, Volla OS, dual SIM
Kód: C3532959
Výrobce: Volla
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 17 887,- Kč s DPH
Popis
Neomezená svoboda i v extrémních podmínkách
Přístroj Volla Phone X23 spojuje jedinečně inteligentní ovládání a nekompromisní ochranu dat s odolnou konstrukcí odolnou vůči vodě a nárazům. Vyrobeno v Německu.
Výkonné komponenty
Spolehlivý výkon, odolné provedení a zcela bez Google. Zařízení Volla Phone X23 bylo vyvinuto pro všechny, kteří se pohybují v náročných prostředích, aniž by se museli podstupovat kompromisy v oblasti digitální svobody. Díky přehlednému uživatelskému rozhraní od společnosti Volla OS a intuitivnímu ovládání od firmy Volla Launcher si zachováte kontrolu. Koncentruje, efektivně a chrání, bez ohledu na to, kam den vás vede.
Kamera
Kvalitní duální kamera Dual s 48 megapixely pro nejlepší okamžiky, obklopí působivý světelný kruh pro informace o stavu. Druhá 8 megapixelová Ultraširokoúhlý kamera pro krásné krajinné záznamy.
Displej
Velký displej díky Unotch pro přední kameru s rozlišením 16 Mpx. Ostré písmo a vynikající obraz s 16,7 miliony barev a jasem 550 sad, ideální pro venkovní použití. LED pro zmeškané hovory a další.
Pouzdro a akumulátor
Odpovídá vojenskému standardu MIL-STD-810H a třídě ochrany IP68 (prachotěsný a vodotěsný) a je vybaven vyměnitelným 5000 akumulátorem s dlouhou životností pro dlouhodobé outdoorové aktivity s dlouhou životností.
Témata
Displej je určen pro optimální viditelnost v každém prostředí. Je čirá, rychlá reakce a odolná. Je navržen pro náročné podmínky a přesto se dá zcela přizpůsobit vašim přáním.
Je spolehlivým nástrojem a místem, kde se můžete plně rozvinout. Ať už dáváte přednost jasnému, minimalistickému uživatelskému rozhraní nebo nápadnému, energeticky těsnému designu - s vollou Phone X23 si svůj digitální svět vytvoříte zcela podle svých přání. Je dostatečně odolný, aby odolal všem obtížím, a přesto dostatečně flexibilní, aby odrážel váš styl, rytmus a vaše každodenní problémy.
Osvětlovací prstenec
Volla Phone X23 má charakteristický světelný kroužek, který oživuje telefon. Jemně se rozsvítí při volání nebo zasílání oznámení a v jednom okamžiku vás informuje. I když obrazovka ukazuje směrem dolů. A pokud je čas na odpočinek, synchronizuje se světelný kruh s vaší hudbou, pulzuje v rytmu a propůjčuje vašemu zvuku zvláštní atmosféru. Je to více než jen jedna funkce. Je to pocit.
Červené tlačítko
Červené tlačítko na dálkovém telefonu Phone X23 je určeno pro rychlou akci a slouží k okamžité kontrole. Rychlý přístup zcela podle vašich přání. Funkce pro krátké nebo dlouhé stisknutí tlačítka pro nastavení systému: Spusťte kameru, vyměňte nejnovější aplikaci App nebo navoťte svůj oblíbený nástroj. Máte nainstalovaný mluvčí? Také to můžete z tohoto důvodu spustit. Vaše ShortCut rychle, komfortně a flexibilně. Přímo pod špičkami prstů.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
Úhlopříčka obrazovky 15.5 cm (6.1 palec)
1560 x 720 Pixel
Full-HD+
Typ procesoru: Octa Core
2.2 GHz
Operační paměť RAM: 6 GB
Kapacita paměti: 128 GB
Sloty pro paměťové karty: karta microSD (až 1 TB)
Rozlišení integrované kamery: 48 Megapixel
Rozlišení fotoaparátu na přední straně: 16 Megapixel
černá
Volla OS
Rozsah dodávky
- Volla Phone X23
- USB kabel
- Popruh pro nošení na zápěstí
- Vytištěný návod k obsluze
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.2 |
| Bluetooth | Ano |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 15.5 cm |
| Rozlišení integrované kamery | 48 Megapixel |
| Sloty pro paměťové karty | karta microSD (až 1 TB) |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 12.2 mm |
| Vnější výška | 160.90 mm |
| Vnější šířka | 80 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 6.1 palec |
| Rozlišení displeje | 1560 x 720 Pixel |
| Rozlišení fotoaparátu na přední straně | 16 Megapixel |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Počet jader procesoru | 2 x |
| Krytí | IP68 |
| Mód rozlišení displeje | Full-HD+ |
| Technika nabíjení (PD) | s USB napájením |
| Vlastnosti mobilního telefonu | MIL-STD-810H · s NFC · IP68 |
| Technologie SIM karet | dual SIM |
| Kapacita paměti | 128 GB |
| Bezdrátový standard | GSM/2G · LTE/4G |
| NFC (ano/ne) | Ano |
| Kapacita akumulátoru | 5000 mAh |
| Nabíjecí výkon (max) | 30 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 10 W |
| Operační systém | Volla OS |
| Frekvence procesoru | 2.2 GHz |
| Typ procesoru | Octa Core |
| Operační paměť RAM | 6 GB |
| SIM karta | Nano SIM · eSIM |
| Model notebooku | Phone X23 |
| Hmotnost | 270 g |
| MIL-STD | MIL-STD-810H |
| Kategorie produktu | outdoorový smartphone |
