Xiaomi 15 smartphone 512 GB, 16.2 cm (6.36 palec), zelená, dual SIM
Kód: C3533001
Výrobce: Xiaomi
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 23 200,- Kč s DPH
Popis
Působivý vzhled
Heller a krása
S maximálním jasem displeje AMOLED od 1200Nts lze data přečíst přímo na přímém slunečním světle. Světelný senzor měří jas v okolí a automaticky přizpůsobuje jas obrazovky pro nejlepší čitelnost.
Automatické nastavení jasu
Snímač okolního světla pro přesné nastavení jasu
Nedotýkejte se obrazovky při vlhkosti
Uchovávejte pot nebo déšť mimo dosah přístroje
Stylový dynamický kovový design
Poprvé je u pásky Xiaomi Smart použit rám z hliníkové slitiny v různých barvách jako jsou Midnight Black, Glacier Silver, Mystic Rose a Arctic Blue. K tomu jsou k dispozici módní náramky pro váš individuální styl.
Mnoho stylových náramků
Vyhledává váš styl
7 nových náramků se skládají z jedinečných materiálů a barev a mají rychlouzávěr, který znáte z jiných Xiaomi Smart Bands, abyste mohli svůj systém Smartband kdykoli přizpůsobit podle svých představ.
Stovky ciferníku pro každou náladu
U více než 200 ciferních listů je k dispozici něco pro všechny druhy nálady, poháry a Outfity. Kromě toho můžete fotky z galerie pořizovat.
Velmi přesný senzor
Přesnější sledování
Monitorovací modul byl rozsáhle přepracován a nyní může ještě přesněji sledovat svůj trénink a své obecné zdraví.
Řízení spánku
Pro dobré usínání
Díky velmi přesným senzorům pro sledování spánku a analýzu dat můžete zlepšit kvalitu spánku.
Sledování kvality spánku
Velmi přesné senzory přesně rozpoznají fáze spánku. Zobrazí se také přesná srdeční frekvence a kyslíku v krvi.
Sledování spánkového cyklu
Zachyte svůj dlouhodobý spánkový cyklus. Data v spánkových cyklech můžete v aplikaci App Fitness použít jako referenci pro lepší pochopení vašich spánkových návyků a vzorů.
[Sleep Animal] analýza dat
Funkce Sleep Animal poskytuje komplexní analýzu vašeho chování při spánku na základě nedávno zaznamenaných uživatelských dat, jako je doba spánku, stres a sportovní aktivita. Díky tomu lépe porozumíte svým spánkovým vzorům.
Spánkové tipy
Na základě údajů o spánku můžete tipy pro různé denní doby odpočinku
Více než 150 sportovních režimů
Na každém kroku a vždy nastupuje na své straně
S vysoce vyvinutými algoritmy k hodnotám, jako je maximální spotřeba kyslíku, doba zotavení, tréninkové výsledky, zatížení a další, zůstaš stále motivován. Přesné sledování, ať už při jízdě na kole nebo při plavání ve studiu.
Sběr bodů vitality
Pro větší motivaci
Připojte své lákavé i intenzivní aktivity ze sedmi dnů k bodovému ohodnocení. Díky tomu, že jste přes 7 dní dozdraví, můžete dosáhnout až 100 bodů životaschopnosti, můžete své zdraví výrazně zlepšit.
Běžící tratě na zápěstí
From basic run-walks to advanced aerobic endurance nás, 10 different ourses are supported.
Vylepšená Xiaomi Smart Band 9 Running Clip
Otrava při běhání vše
Nová generace Xiaomi Running Clip s praktickým upevněním. Pro snímání tvého výkonu s 13 naměřenými hodnotami jako rychlost otáček chodu, délka kroku a poměr doby podlahová kontaktů.
Výdrž akumulátoru 21 dní
Použití po celé týdny
Díky úsporným senzorům a inteligentním algoritmům spotřeby energie má Xiaomi Smart Band 9 výjimečnou životnost baterií 21 dní při normálním použití.
Odolná proti vodě do 5 bar
Voděodolný
Inimm s plovákem
Decentní vibrace
Lineární motor v kvalitě hodin 20 různých vibračních režimů
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Kovový rám s příslušenstvím pro různé scénáře
Výdrž akumulátoru až 21 dní
Podporuje více než 150 sportovních režimů
Ještě širší sledování spánku
Vylepšené sledování srdeční frekvence a SpO
1.62' AMOLED displej pro bezproblémovou interakci
Vlastnosti
- 16,1 cm (6.36") 2670 x 1200 pixelů
Qualcomm Snapdragon 8 Elite
12 GB 512 GB. GB 2
Dual Dual SIM 5G
Wi-Fi 7 (802.11be)
Trojitá kamera 50 MP 50 MP 50 MP
5240 mAh bezdrátové nabíjení
HyperOS 2
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 6 |
| Bluetooth | Ano |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 16.2 cm |
| Rozlišení integrované kamery | 50 Megapixel |
| Barva | zelená |
| Rozměr, hloubka | 8.08 mm |
| Vnější výška | 152.3 mm |
| Vnější šířka | 71.2 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 6.36 palec |
| Vlastnosti displeje | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 2670 x 1200 Pixel |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 120 Hz |
| Rozlišení fotoaparátu na přední straně | 32 Megapixel |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | A (A - G) |
| Počet jader procesoru | 8 x |
| Integrovaný GPS přijímač | Ano |
| Integrovaný přijímač GLONASS | Ano |
| Krytí | IP68 |
| S podporou HDR | Ano |
| Technika nabíjení (PD) | s USB napájením |
| Vlastnosti mobilního telefonu | s NFC · HDR · AMOLED · Obnovovací frekvence 120 Hz · UI funkce |
| Série procesorů | Qualcomm® Snapdragon |
| Technologie SIM karet | dual SIM |
| Kapacita paměti | 512 GB |
| Bezdrátový standard | LTE/4G |
| Přenos dat (bezdrátový) | 5G |
| NFC (ano/ne) | Ano |
| Kapacita akumulátoru | 5240 mAh |
| Nabíjecí výkon (max) | 90 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 10 W |
| Turbo frekvence (max.) | 4.32 GHz |
| Typ procesoru | Qualcomm® Snapdragon |
| Operační paměť RAM | 12 GB |
| SIM karta | eSIM · Nano SIM |
| Model notebooku | 15 |
| Procesor/model | 8 Elite |
| Hmotnost | 191 g |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | smartphone |
| Reproduktory | Stereo |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| AC adaptér | Ne |
| Typ paměti RAM | LPDDR5X |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Takt paměti RAM | 8533 MHz |
| Počet barev displeje | 68 billion colours |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Typ zadní kamery | Trojitá kamera |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 50 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1.62 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2 |
| Číslo apertury přední kamery | 2 |
| Typ přední kamery | Samostatná kamera |
| Technologie rychlého nabíjení | Hypercharge |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 50 MP |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2.2 |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Zorné pole přední kamery | 90 ° |
| Zorné pole třetího zadního fotoaparátu | 115 ° |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Bezdrátový nabíjecí výkon | 50 W |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision High Dynamic Range 10 (HDR10) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ano |
| Ohnisková vzdálenost zadního fotoaparátu | 2.3 cm |
| Ohnisková vzdálenost druhého zadního fotoaparátu | 6 cm |
| Ohnisková vzdálenost třetího zadního fotoaparátu | 1.4 cm |
| Maximální jas displeje (HDR) | 3200 cd/m² |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Vidlice operačního systému | HyperOS 2 |
| Počet mikrofonů | 4 |





