Xiaomi Redmi 15C 5G smartphone 128 GB, 17.5 cm (6.9 palec), zelená
Kód: C3533006
Výrobce: Xiaomi
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 716,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Redmi 15C 5G ve mátově zeleno
Čerstvý, živý a přirozený – Mint Green propůjčuje přístroji vitalizující osvětlení. Každý pohled a každý kontakt vzbudí dojem obnovy, lehkosti a moderní přirozenosti.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 17,5 cm (6.9") 1600 x 720 pixelů
Diagsity MediaTek 6300 2,4 GHz
4 GB 128 GB microSD GB (TransFlash)
5G
Dual kamera 50 MP
6000 mAh
Vlastnosti
- 1,6000 mAh (typ) akumulátor. Podporuje Faston nabíjecí výkon 33 W.
Elegantní design v mimořádně tenkém pouzdru. 6,9“ displej s obnovovací frekvencí až 120 Hz
Difsity MediaTek 6300 s 5G. Výkonný procesor Octa Core
Duální kamera Dual, 50 Mpx. Selfie kamera 13 Mpx
| Technické parametry | |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 17.5 cm |
| Rozlišení integrované kamery | 50 Megapixel |
| Barva | zelená |
| Rozměr, hloubka | 81.1 mm |
| Vnější výška | 8.2 mm |
| Vnější šířka | 173.2 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 6.9 palec |
| Rozlišení displeje | 1600 x 720 Pixel |
| Otisk prstů | Ano |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 120 Hz |
| Rozlišení fotoaparátu na přední straně | 13 Megapixel |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | A (A - G) |
| Počet jader procesoru | 8 x |
| Krytí | IP64 |
| Technika nabíjení (PD) | s USB napájením |
| Kapacita paměti | 128 GB |
| Bezdrátový standard | 5G · LTE/4G |
| Kapacita akumulátoru | 6000 mAh |
| Nabíjecí výkon (max) | 33 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 10 W |
| Frekvence procesoru | 2.4 GHz |
| Hodnota jasu | 810 cd/m² |
| Operační paměť RAM | 4 GB |
| Model notebooku | Redmi 15C 5G |
| Procesor/model | 6300 |
| Hmotnost | 211 g |
| Kategorie produktu | smartphone |
| AC adaptér | Ne |
| Typ paměti RAM | LPDDR4X |
| Hloubka barev | 8 Bit |
| Název barvy | Mint zelená |
| Počet barev displeje | 16,7 milionů barev |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ zadní kamery | Duální kamera |
| Číslo apertury zadní kamery | 1.8 |
| Typ přední kamery | Samostatná kamera |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 83 % |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Prvky objektivu zadního fotoaparátu | 5-Elementorový objektiv |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |



