Samsung Galaxy A36 5G Enterprise Edition+Handy-Schutzglas Extreme Protect für Samsung smartphone 128 GB, 17 cm (6.7 palec), černá, Android™ 15, dual SIM
Kód: C3588576
Výrobce: Samsung
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 10 253,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Vybavení
Úhlopříčka obrazovky 17 cm (6.7 palec)
1080 x 2340 Pixel
Full-HD+
Typ procesoru: Octa Core
1.8 GHz, 2.4 GHz
Operační paměť RAM: 6 GB
Kapacita paměti: 128 GB
Rozlišení integrované kamery: 50 Megapixel, 8 Megapixel, 5 Megapixel
černá
Android™ 15
| Technické parametry | |
| Akumulátorová technika | Li-Ion |
| Bluetooth verze | 5.4 |
| Bluetooth | Ano |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 17 cm |
| Rozlišení integrované kamery | 50 Megapixel · 8 Megapixel · 5 Megapixel |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 7.4 mm |
| Vnější výška | 162.9 mm |
| Vnější šířka | 78.2 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 6.7 palec |
| Rozlišení displeje | 1080 x 2340 Pixel |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | C (A - G) |
| GSM frekvence | 850 MHz · 900 MHz · 1800 MHz · 1900 MHz |
| Počet jader procesoru | 8 x |
| Krytí | IP67 |
| Mód rozlišení displeje | Full-HD+ |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB-C® USB 2.0 · Bluetooth · Wi-Fi 6 (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) |
| Technika nabíjení (PD) | s USB napájením |
| Vlastnosti mobilního telefonu | Podniková (Enterprise) edice · Obnovovací frekvence 120 Hz · Super AMOLED · IP67 · prachotěsný · vodotěsný · s NFC · Rychlé nabíjení · Displej Always-On · senzor otisků prstů · Sklo Corning® Gorilla® Glass Victus+™ |
| Technologie SIM karet | dual SIM |
| Kapacita paměti | 128 GB |
| Bezdrátový standard | 5G · LTE/4G · UMTS/3G · GSM/2G |
| Kapacita akumulátoru | 5000 mAh |
| Nabíjecí výkon (max) | 45 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 10 W |
| Operační systém | Android™ 15 |
| Frekvence procesoru | 1.8 GHz · 2.4 GHz |
| Typ procesoru | Octa Core |
| Operační paměť RAM | 6 GB |
| Model notebooku | Galaxy A36 5G Enterprise Edition |
| Hmotnost | 195 g |
| Kategorie produktu | smartphone |






















