Xiaomi Xiaomi Redmi Note 15 5G 256GB glacier bl smartphone 256 GB, 17.2 cm (6.77 palec), modrá
Kód: C3735594
Výrobce: Xiaomi
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 8 157,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- 17,2 cm (6.77") 2392 x 1080 pixelů
Snap dragon 6 Gen 3 1,8 GHz
8 GB 256 GB. GB 2
5G
Trojitá kamera 108 MP 8 MP
5520 mAh
HyperOS 2
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 17.2 cm |
| Rozlišení integrované kamery | 108 Megapixel |
| Barva | modrá |
| Rozměr, hloubka | 7.35 mm |
| Vnější výška | 164 mm |
| Vnější šířka | 75.4 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 6.77 palec |
| Vlastnosti displeje | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 2392 x 1080 Pixel |
| Otisk prstů | Ano |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 120 Hz |
| Rozlišení fotoaparátu na přední straně | 20 Megapixel |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | B (A - G) |
| Počet jader procesoru | 8 x |
| Krytí | IP65 |
| Technika nabíjení (PD) | s USB napájením |
| Kapacita paměti | 256 GB |
| Bezdrátový standard | 5G |
| Kapacita akumulátoru | 5520 mAh |
| Nabíjecí výkon (max) | 45 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 10 W |
| Turbo frekvence (max.) | 2.4 GHz |
| Frekvence procesoru | 1.8 GHz |
| Model notebooku | Redmi Note 15 5G |
| Procesor/model | 6 Gen 3 |
| Hmotnost | 178 g |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | smartphone |
| Typ paměti RAM | LPDDR4X |
| Hloubka barev | 12 Bit |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Název barvy | Ledovcová modř |
| Dodávané kabely | USB typ C |
| Ochranné pouzdro | Ano |
| Typ zadní kamery | Trojitá kamera |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 8 MP |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2.2 |
| Číslo apertury přední kamery | 2.2 |
| Typ přední kamery | Samostatná kamera |
| Klíč na SIM kartu | Ano |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Velikost senzoru zadní kamery | 1/1.07" |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Stručný návod | Ano |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Ohnisková vzdálenost zadního fotoaparátu | 7.2 cm |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Vidlice operačního systému | HyperOS 2 |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Optický zoom | 3 x |
| Druh stabilizátoru obrazu | Optical Image stability (OIS) |
| Režimy nahrávání videa | 720p 1080p |
| Architektura profesoru | ARM Cortex A78 + Cortex A55 |








