Renkforce USB-C® dokovací stanice RF-DKS-906 Vhodné pro značky (dokovací stanice pro notebook): univerzální Podporuje rozlišení 8K při frekvenci 30 Hz (1x) /
Kód: C3214307
Výrobce: Renkforce
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 202,- Kč s DPH
Popis
Vychutnejte si budoucnost konektivity s naší výkonnou dokovací stanicí USB-C®! Ideální pro domácí kanceláře, kreativní pracovní prostředí nebo na cesty - tato dokovací stanice promění váš notebook ve plnohodnotné stolní nastavení. S celou řadou přípojek, včetně HDMI, USB a, USB-C a Ethernet, můžete bez námahy připojit více zařízení současně a zvýšit svou produktivitu na novou úroveň.
Vychutnejte si velmi ostré 4K video výdaje a bleskové přenosy dat, zatímco současně nabijete svá zařízení. Kompaktní a elegantní design se hodí do každého prostředí a činí z dokovací stanice ideálního společníka pro každé moderní pracoviště.
Je jedno, zda chcete držet prezentace, streamovat videa nebo jednoduše připojit svá oblíbená zařízení - dokovací stanice USB-C® vám nabízí flexibilitu a výkon, který potřebujete. Konec zamotaných kabelů a vychutnejte si bezproblémové připojení všech svých zařízení.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Připojení A (nebo vstupy): USB-C®
Připojení B (nebo výstupy): HDMI®, DisplayPort, VGA, USB 2.0, USB-C®
Počet podporovaných monitorů: 4
Maximální rozlišení: 7680 x 4320 Pixel
Speciální funkce: Podporuje rozlišení 8K při frekvenci 30 Hz (1x) / 4K při 30 Hz (2x)
Kompatibilní téměř se všemi notebooky a jinými zařízeními s plně vybaveným konektorem USB-C®
Podporuje nabíjení zařízení přes Power Power Delivery s nabíjecím výkonem až 87 W (vstup 100 W) - vyžaduje volitelný USB-C® napájecí zdroj
Kvalitní a odolné hliníkové tělo
Lze jej také použít jako praktické navýšení pro notebooky
Díky MST (Multi Stream Transport) lze připojit další monitory k notebooku a zobrazit různé obsahy na jednotlivých displejích (Microsoft® Microsoft® operační systémy Windows®).
Vlastnosti
- USB-C® Host
Délka kabelu: 20 cm
Připojení:
1x USB-C® (USB 2.0 / max. 480 Mbit/s)
2x USB a (USB 2.0 / max. 480 Mbit/s)
1x VGA: Max. Rozlišení Full HD 1080p při frekvenci 60 Hz
2x HDMI 2.0: Max. Rozlišení 4K UHD při 60 Hz (jeden displej) nebo 4K UHD při 30 Hz (duální Dual display)
1x DisplayPort 1.4: Max. Rozlišení 8 k UHD při 30 Hz nebo 4K UHD při 120 Hz
1x USB-C® PD 3.0: Nabíjecí přípojka 100 W pro volitelnou nabíječku USB-C® (PD 3.0) / užitečný nabíjecí výkon max. 87 W - připojení nepodporuje žádný přenos dat
Rozsah dodávky
- Dokovací stanice USB-C®
.
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 20 cm |
| Rozměry | (š x v x h) 126 x 15 x 46 mm |
| Barva | stříbrná |
| Typ konektoru A (vstup) | USB-C® |
| Typ konektoru B (výstup) | HDMI® · DisplayPort · VGA · USB 2.0 · USB-C® |
| Rozměr, hloubka | 46 mm |
| Vnější výška | 15 mm |
| Vnější šířka | 126 mm |
| Rozlišení (max.) | 7680 x 4320 Pixel |
| Rozhraní | 2x HDMI · 1x DisplayPort · 1x VGA · 2x USB 2.0 · 1x USB-C® · 1x USB-C® (Power Delivery) |
| Vhodné pro značky (dokovací stanice pro notebook) | univerzální |
| Vhodné pro (zařízení) | Notebook · Tablet · MacBook · iPad |
| Vlastnosti dokovacích stanic pro laptopy | Podporuje rozlišení 8K při frekvenci 30 Hz (1x) / 4K při 30 Hz (2x) |
| výstupů pro monitory | 4 |
| Hmotnost | 65 g |
| Typ obalu | Obal neobsahující plasty |
| Kategorie produktu | USB-C® dokovací stanice |







