Satechi USB-C® dokovací stanice ST-P4SS
Kód: C3381467
Výrobce: Satechi
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 616,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Víceportový adaptér Sattechi 4 v 1 USB-C Slim 4K
Tento text byl přeložen strojově.
Systémové požadavky
- Windows 11, 10, 8
- Mac OS x 10.6-10.12 nebo vyšší
- IOS/iPados 10.2 nebo vyšší
- Linux 2.6.14 nebo 8
- Chrome OS
Vybavení
- Připojení A (nebo vstupy): USB-C® USB 3.2 (Gen 2)
Připojení B (nebo výstupy): USB-C® zásuvka (nabíjení), USB 3.1 zásuvka A , USB 3.1 zásuvka A , HDMI zásuvka
Počet podporovaných monitorů:
Maximální rozlišení:
Speciální funkce:
| Technické parametry | |
| Forma kabelu | kulatý |
| Délka kabelu | 16.8 cm |
| Rozměry | (š x v x h) 2.75 x 0.99 x 10.8 cm |
| Barva | stříbrná |
| Typ konektoru A (vstup) | USB-C® USB 3.2 (Gen 2) |
| Typ konektoru B (výstup) | USB-C® zásuvka (nabíjení) · USB 3.1 zásuvka A · USB 3.1 zásuvka A · HDMI zásuvka |
| Rozměr, hloubka | 10.8 cm |
| Vnější výška | 0.99 cm |
| Vnější šířka | 2.75 cm |
| Vhodný pro typ Apple | IPhone 15 pro · IPhone 15 pro Max · iPhone 16 Pro · iPhone 16 Pro Max |
| Vhodný pro | MacBook pro 16-palce (2019 - 2024) · MacBook pro 14-palce (2021 - 2024) · MacBook pro 13-palce (2016 - 2023) · MacBook pro 15-palce (2016 - 2019) · MacBook Air 15-palce (2022 - 2024) · MacBook Air 13-palce (2018 - 2024) · IMac 24 -inch (2021 - 2024) · IMac 21.5 -inch (2017 - 2021) · IMac 27 -inch (2017 - 2020) · IMac pro (2017) · Mac mini (2018 - 2024) · Mac Studio (2022 - 2023) · IPad pro 12.9" (3. generace na M4) · IPad pro 11" (1. generace na M4) · IPad Air (4th & 5th generation) · IPad (10. generace) · IPad mini (6. A 7. generace) · Microsoft Surface pro 7/8/9 · Microsoft Surface notebook Studio · Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 · Lenovo X1 Gen 1 Carbon · Lenovo Yoga 720 -13IKB · Lenovo Legion S7 15ACH6 · Dell XPS 13 9315 · HP Spectre & other USB-C zařízení |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 60 Hz |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 2 x |
| Rozhraní: USB 3.1 | 1 x |
| Vhodné pro (zařízení) | MacBook · iMac · iPad · iPhone · Notebook · PC · Tablet |
| Typ síťového zdroje | USB |
| Hmotnost | 46.3 g |
| Kategorie produktu | USB-C® dokovací stanice |
| Počet portů | 4 |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Kompatibilní produkty | MacBook pro: 16-palce 2019-2024, 14-palce 2021-2024, 13-inch 2016-2023, 15-inch 2016-2019; MacBook Air models: 15-inch 2022-2024, 13-inch 2018-2024; iMac/Mac models: 24-inch 2021-2023, 21.5-inch 2017-2021, 27-inch 2017-2020; iMac pro 2017; Mac 2018; mini 2023; Mac Studio 2022-2023; iPad pro models: 12.9-inch 3rd-6th generation, 11-inch 1st-4th generation; iPad Air 4th & 5th generation; iPad 10th generation; iPad mini 6th-7th generation; iPhone models: 16 pro/Max, 15 pro/Max; Windows devices**: Microsoft Surface pro 4-9, Surface Studio, Lenovo ThinkPad X13 Gen 2, X1 Gen 1 Carbon, Yoga 720-13IKB, Legion S7 15ACH6, Dell XPS 13 9315, HP Spectre |
| Verze USB Power Delivery až do | 100 W |
| Certifikáty shody | Označení CE Eidgenössische Communication Commission (FCC) |
| Podporované grafické rozlišení | 4096 x 2160 |
| Zobrazovací formát | 2160p |
| Základní materiál | Hliník |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Rozhraní rozbočovače | HDMI, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ a, USB typ C |






