ORICO USB-C® dokovací stanice VS10 Mini Dock Desktop Stand Integrovaný držák, integrovaná čtečka karet, Rozšiřující patice M.2 SSD
Kód: C3413351
Výrobce: ORICO
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 172,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Stojan Mini M4 byl vyvinut speciálně pro nový Mac Mini 2024 a je vybaven vertikálním designem, který ušetří až 45 % místa na stole. Přístroj nemusí být často nadzvednut, was usnadňuje ovládání.
Stanice Mini M4 disponuje celou řadou přípojek, včetně USB-C 10 Gb/s, USB-a 10 Gb/s a 5 Gb/s, HDMI, Gigabit Ethernet a PD100W rychlého nabíjení. Nabízí vše, co potřebujete was efektivnímu nastavení All-in-One.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Připojení A (nebo vstupy): USB-C® 10 Gb/s
Připojení B (nebo výstupy): HDMI®, USB-C® 10 Gb/s, USB A, RJ45, slot na SD karty, slot pro micro SD karty, M.2 PCIe
Počet podporovaných monitorů: 1
Maximální rozlišení: 3480 x 2160 Pixel
Speciální funkce: Integrovaný držák, integrovaná čtečka karet, Rozšiřující patice M.2 SSD
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 30 cm |
| Rozměry | (š x v x h) 125 x 65 x 43.5 mm |
| Barva | černostříbrná |
| Typ konektoru A (vstup) | USB-C® 10 Gb/s |
| Typ konektoru B (výstup) | HDMI® · USB-C® 10 Gb/s · USB A · RJ45 · slot na SD karty · slot pro micro SD karty · M.2 PCIe |
| Rozměr, hloubka | 43.5 mm |
| Vnější výška | 65 mm |
| Vnější šířka | 125 mm |
| Rozlišení (max.) | 3480 x 2160 Pixel |
| Rozhraní | 1x HDMI · 1x USB-C® · 1x USB-C® (Power Delivery) · 1x USB 3.1 · 2x USB 3.0 · 1x RJ45 (LAN) · slot na SD karty · slot na micro SD karty · M.2 228 |
| Vhodné pro (zařízení) | Universal · Mac Mini |
| Vlastnosti dokovacích stanic pro laptopy | Integrovaný držák · integrovaná čtečka karet · Rozšiřující patice M.2 SSD |
| výstupů pro monitory | 1 |
| Hmotnost | 195 g |
| Kategorie produktu | USB-C® dokovací stanice |













