ORICO USB-C® dokovací stanice MiniLink M49P Vhodné pro značky (dokovací stanice pro notebook): Apple Rozšiřující patice M.2 SSD
Kód: C3413352
Výrobce: ORICO
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 004,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Dokovací stanice nabízí přenosové rychlosti až 10 GB/s a M.2 slot pro pevný disk s rychlostí až 1000 MB/s.
Kromě toho je dokovací stanice vybavena dvěma přípojkami 10 Gbit/s USB a 3.2, dvěma konektory 480Mbit/s USB a, čtečkou karet TF a SD 3.0, mikrofonovým mini jack vstupem, výstupem pro sluchátka mini jack a konektorem USB-C / USB4 / Thunderbolt 10Gbps Host
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Připojení A (nebo vstupy): USB-C® 10 Gb/s
Připojení B (nebo výstupy): USB 3.1 zásuvka A , USB 2.0 zásuvka A, USB-C® 10 Gb/s, jack zásuvka 3,5 mm
Počet podporovaných monitorů:
Maximální rozlišení:
Speciální funkce: Rozšiřující patice M.2 SSD
Vlastnosti
- Zdokonalený design, který velmi dobře odvádí teplo
2 v 1 - dokovací stanice a přídavná rychlá paměť NVMe SSD
9 dodatečných portů
Rozhraní Host 40 GB/GB (pro M47P) nebo 10 GB/GB/s (pro M49P)
Rychlá čtečka karet SD a TF verze 4.0 (u modelu M47P) nebo 3.0 (u modelu M49P)
Po celém obvodu větrací otvory bez problémů odvádí teplo
Elegantní design vhodný pro Apple Apple Mac mini 2024
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 1 m |
| Rozměry | (š x v x h) 127 x 127 x 25 mm |
| Barva | stříbrná |
| Typ konektoru A (vstup) | USB-C® 10 Gb/s |
| Typ konektoru B (výstup) | USB 3.1 zásuvka A · USB 2.0 zásuvka A · USB-C® 10 Gb/s · jack zásuvka 3,5 mm |
| Rozměr, hloubka | 25 mm |
| Vnější výška | 127 mm |
| Vnější šířka | 127 mm |
| Vhodný pro typ Apple | Mac mini |
| Rozhraní | 2x USB 2.0 · 2x USB 3.1 · 1x 3,5mm přípojka pro sluchátka · slot na SD karty · slot na micro SD karty |
| Vhodné pro značky (dokovací stanice pro notebook) | Apple |
| Vhodné pro (zařízení) | MacBook |
| Vlastnosti dokovacích stanic pro laptopy | Rozšiřující patice M.2 SSD |
| Hmotnost | 271 g |
| Kategorie produktu | USB-C® dokovací stanice |













