Acer USB-C® dokovací stanice HP.DSCAB.018 napájení USB-C®
Kód: C3414373
Výrobce: Acer
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 087,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Připojení A (nebo vstupy): USB-C®
Připojení B (nebo výstupy): HDMI zásuvka, USB-C® zásuvka (nabíjení), USB 3.2 Gen 1, slot na SD karty, slot pro micro SD karty
Počet podporovaných monitorů:
Maximální rozlišení:
Speciální funkce: napájení USB-C®
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 10.1 x 1.25 x 4 cm |
| Barva | stříbrná |
| Typ konektoru A (vstup) | USB-C® |
| Typ konektoru B (výstup) | HDMI zásuvka · USB-C® zásuvka (nabíjení) · USB 3.2 Gen 1 · slot na SD karty · slot pro micro SD karty |
| Rozměr, hloubka | 4 cm |
| Vnější výška | 1.25 cm |
| Vnější šířka | 10.1 cm |
| Rozhraní | 1x HDMI · 1x USB-C® (Power Delivery) · 3x USB 3.0 · slot na SD karty · slot na micro SD karty |
| Vhodné pro (zařízení) | PC · Notebook · MacBook · Tablet · iPad · Smartphone · iPhone |
| Vlastnosti dokovacích stanic pro laptopy | napájení USB-C® |
| Hmotnost | 58 g |
| Kategorie produktu | USB-C® dokovací stanice |
