Alogic USB-C® dokovací stanice DUCDV4
Kód: C3476283
Výrobce: Alogic
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 6 971,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Připojení A (nebo vstupy): USB-C®
Připojení B (nebo výstupy): DisplayPort, HDMI®, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), USB-C®, LAN (10/100/1000 MB/s), microSD
Počet podporovaných monitorů: 4
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 0.8 m |
| Rozměry | (š x v x h) 172 x 27 x 82 mm |
| Barva | šedá |
| Typ konektoru A (vstup) | USB-C® |
| Typ konektoru B (výstup) | DisplayPort · HDMI® · USB 2.0 · USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) · USB-C® · LAN (10/100/1000 MB/s) · microSD |
| Rozměr, hloubka | 82 mm |
| Vnější výška | 27 mm |
| Vnější šířka | 172 mm |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 60 Hz |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 3 x |
| Rozhraní | 1x DisplayPort · 1x USB-C® · 2x USB 2.0 · 3x HDMI · 2x USB 3.0 · slot na micro SD karty |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 2 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Technika nabíjení (PD) | s USB napájením |
| Materiál | Aakrylonitrilbutadienstyren (ABS) Hliník |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 1 x |
| výstupů pro monitory | 4 |
| Druh přenosu | kabelový |
| Hmotnost | 435 g |
| Kategorie produktu | USB-C® dokovací stanice |
| Verze DisplayPortu | 1,4 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Dodávané kabely | USB typ C |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 2 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Verze USB Power Delivery až do | 100 W |
| Stručný návod | Ano |
| Maximální digitální rozlišení | 3840 x 2160 Pixel |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) MicroSDHC Micro SDXC SD SDHC SDXC |
| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Typ zdroje | USB |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |





