Alogic USB-C® dokovací stanice DUPRDX3-WW
Kód: C3476286
Výrobce: Alogic
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 9 581,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Připojení A (nebo vstupy): USB-C®
Připojení B (nebo výstupy): DisplayPort, LAN (10/100/1000 MB/s), USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), USB-C®, SD, microSD
Počet podporovaných monitorů: 3
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 190 x 6.5 x 90 mm |
| Barva | černá · šedá |
| Typ konektoru A (vstup) | USB-C® |
| Typ konektoru B (výstup) | DisplayPort · LAN (10/100/1000 MB/s) · USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) · USB-C® · SD · microSD |
| Rozměr, hloubka | 90 mm |
| Vnější výška | 6.5 mm |
| Vnější šířka | 190 mm |
| Rozhraní: DisplayPort | 3 x |
| Rozhraní | 2x USB-C® · 3x USB 3.0 · LAN · 2x DisplayPort · 1x DisplayPort · slot na SD karty · slot na micro SD karty |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 3 x |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 1 x |
| Technika nabíjení (PD) | s USB napájením |
| Materiál | Aakrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 1 x |
| výstupů pro monitory | 3 |
| Výkon síťového zdroje | 135 W |
| Druh přenosu | kabelový |
| Hmotnost | 535 g |
| Kategorie produktu | USB-C® dokovací stanice |
| Zobrazovací módy | Rozšířené, zrcadlo |
| Verze DisplayPortu | 1,4 |
| AC adaptér | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| USB Sleep-and-Charge | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Dodávané kabely | AC USB typ C |
| Kompatibilní typy elektrických zásuvek | AU EU UK US |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Napájecí konektor | Ano |
| Certifikace | FCC |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s |
| Verze USB Power Delivery až do | 100 W |
| Návod na použití | Ano |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Certifikáty shody | RoHS Označení CE |
| Maximální digitální rozlišení | 5120 x 2880 Pixel |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) SD |
| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Typ zdroje | AC |
| Adaptéry pro rozhraní | Konektor USB typu C - zásuvka USB typu A. |
| Nabíjecí funkce | Ano |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |









