Alogic Dokovací stanice pro notebook Thunderbolt™ 4 Blaze
Kód: C3476287
Výrobce: Alogic
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 10 751,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Připojení A (nebo vstupy): Thunderbolt 4
Připojení B (nebo výstupy): 4x USB A, 3x USB-C®
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 84 x 30 x 194 mm |
| Barva | černá |
| Typ konektoru A (vstup) | Thunderbolt 4 |
| Typ konektoru B (výstup) | 4x USB A · 3x USB-C® |
| Rozměr, hloubka | 194 mm |
| Vnější výška | 30 mm |
| Vnější šířka | 84 mm |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 60 Hz |
| Rozhraní | 3x USB-C® · 4x USB 3.0 |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 1 x |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 3 x |
| Materiál | Aakrylonitrilbutadienstyren (ABS) Hliník |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 1 x |
| Výkon síťového zdroje | 135 W |
| Druh přenosu | kabelový |
| Vhodné pro mobil | Apple, Microsoft |
| Kategorie produktu | Dokovací stanice pro notebook Thunderbolt™ 4 |
| AC adaptér | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ne |
| Napájecí konektor | Ano |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s |
| Návod na použití | Ano |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 3 |
| Maximální digitální rozlišení | 3840 x 2160 Pixel |
| Kompatibilní paměťové karty | SD |
| Plug and Play | Ano |
| Maximální spotřeba energie | 96 W |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |




