Asustek Computer PRIME H610M-E D4-CSM Základní deska Socket (PC) Intel® 1700 Tvarový faktor Micro-ATX Čipová sada základní desky Intel® H610
Kód: C2842168
Výrobce: Asus
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 138,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vlastnosti
- Výrobce procesoru: IntelPatice procesoru: LGA 1700Kompatibilní procesory: Intel® Celeron®Intel ® Core™ iIntel ® Core™ iIntel ®® Core™ iIntel ® Core™ iIntel® Pentium®. Podporované operační paměti: DDR4 SDRAMPaměť RAM: Max. 64 GBTyp paměti: Stmívání Rozhraní Ethernet - typ: Gigabitový Ethernet. Komponenty pro: PCFaktor palubní desky motoru: micro ATXČipová sada pro základní desku rodiny: Intel. Šířka: 244 mmHloubka: 211 mmVýška: 221 mm
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 211 mm |
| Vnější výška | 221 mm |
| Vnější šířka | 244 mm |
| Výška | 221 mm |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: VGA | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Rozhraní: SATA II (základní deska) | 4 x |
| Rozhraní: USB 3.0 (základní deska) | 2 x |
| Čipová sada základní desky | Intel® H610 |
| Tvarový faktor | Micro-ATX |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 2 x |
| Rozhraní: PS/2 (základní deska) | 1 x |
| Typ paměti | DDR4-SDRAM |
| Socket (PC) | Intel® 1700 |
| Hmotnost | 382 g |
| Kategorie produktu | Základní deska |






