Asustek Computer Pro H610T D4-CSM Základní deska Socket (PC) Intel® 1700 Tvarový faktor Mini-ITX Čipová sada základní desky Intel® H610
Kód: C2842225
Výrobce: Asus
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 048,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vlastnosti
- Výrobce procesoru: IntelPatice procesoru: LGA 1700Kompatibilní procesory: Intel® Celeron®Intel ® Core™ iIntel ® Core™ iIntel ®® Core™ iIntel ® Core™ iIntel® Pentium®. Podporované operační paměti: DDR4 SDRAMPaměť RAM: Max. 64 GBTyp paměti: SO-DIMM. Podporovaná rozhraní pro paměťové jednotky: M.2SATA IIIPodporované paměťové jednotky: HDD & SSD Rozhraní Ethernet - typ: Gigabitový Ethernet. Komponenty pro: PCFaktor základní desky: mini ITXČipová sada pro základní desku rodiny: Intel
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 170 mm |
| Vnější výška | 221 mm |
| Vnější šířka | 170 mm |
| Výška | 221 mm |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: SATA II (základní deska) | 2 x |
| Rozhraní: USB 3.0 (základní deska) | 2 x |
| Čipová sada základní desky | Intel® H610 |
| Tvarový faktor | Mini-ITX |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 3 x |
| Typ paměti | DDR4-SDRAM |
| Socket (PC) | Intel® 1700 |
| Hmotnost | 382 g |
| Kategorie produktu | Základní deska |






