ASRock B760M Pro RS Základní deska Socket (PC) #####Intel® 1700 Tvarový faktor Micro-ATX Čipová sada základní desky Intel® B760
Kód: C3327003
Výrobce: ASRock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 800,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Intel LGA 1700 Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9
PC micro ATX Intel Intel B760 Realtek ALC897, 7.1 kanály
DDR5-SDRAM 4 DIMM bez ECC paměti RAM maximálně: 192 GB
HDD & SSD M.2, SATA III
Typ BIOS: EFI AMI 128 Mbit
2.5 Gigabit Ethernet
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 244 mm |
| Vnější šířka | 244 mm |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: USB | 2 x |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Rozhraní: SATA II (základní deska) | 4 x |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 2 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 3 x |
| Rozhraní: USB-C | 1 x |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB 2.0 · USB 3.2 (Gen 1x1) · USB-C® · LAN (až 1 Gbit/s) · na mikrofon (jack 3,5 mm) · HDMI™ · DisplayPort |
| Čipová sada základní desky | Intel® B760 |
| Počet HDMI připojení | 1 |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 1 x |
| Tvarový faktor | Micro-ATX |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 2 x |
| Rozhraní: PS/2 (základní deska) | 1 x |
| RAM/Max. vybavení | 192 GB |
| Typ paměti | DDR5-RAM |
| Oblasti použití | PC |
| Wi-Fi | Ne |
| Kategorie produktu | Základní deska |
| Velikost paměti BIOSu | 128 Mbit |
| Verze DisplayPortu | 1,4 |
| Typ základní desky | Micro ATX |
| Line-in | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Maximální počet SMP procesorů | 1 |
| Kompatibilní procesory | ® Core™ i5 ®® Core™ i7 Intel ® Core™ i9 |
| Typ BIOSu | EFI AMI |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Počet slotů M.2 (M) | 1 |
| Konektory Thunderbolt | 1 |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanálů |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Řadič LAN | Realtek RTL8125-BG |
| Konektor TPM | Ano |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Podpora paměťových kanálů | Dvoukanálový |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x 64 Windows 11 x 64 |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Komponent pro | PC |





